W poszukiwaniu przyjemności  zobacz opis świata »

Dopis 10:Kiedy Margaret to wypiła , nie było z...

« poprzedni dopis
 

kamalan97 10

Od: 04.07.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 5,

Dopisów: 33,


Kiedy Margaret to wypiła, nie było z nią kontaktu jeszcze z pełną godzinę. Zielarka wyszła zaraz po podaniu ziołowego lekarstwa i zapewniała pana Wostona, że tak będzie. Nagle Mar otworzyła oczy i zobaczyła pięknego mężczyznę trzymającego ją za rękę. Nie krzyknęła "Puść mnie, co ty robisz?!" czy coś w tym stylu, tylko poczekała, aż się do niej odezwie.
- Witaj śpiochu! Czy czujesz się już dobrze? - zapytał tak czuło.
- Tak trochę, ale ok. Co się stało? Jak się nazywasz?
- Jestem Chaz Woston. Za dużo chodziłaś i już, zasłabłaś i to tak na poważnie.
- Dziękuje. Jestem Margaret Rasac. Pochodzę z Nowego Yorku. Czy mógłbyś odwieść mnie do domu? - "boże co ja mówię" pomyślała.
- Miło mi. Nie, nie mogę. A jak znowu zasłabniesz? To będzie moja wina. Ja nie umiem tak żyć. - powiedział. - Chyba mi na tobie zależy. - rzekł cichutko, że nie było tego słychać. - Możesz u mnie zostać. Jesteś w sypialni dla gości. Moja pokojówka się tobą zajmie. Spokojnie. Chcesz jakąś kolacje?
- Mam nadzieje, że nie jestem problemem. A masz płatki LILOO o smaku truskawkowo-czekoladowym?
- Oczywiście, to moje ulubione. Zaraz je dostaniesz. - i poszedł zrobić pyszne płatki. Margaret zaczęła rozmyślać, że żaden mężczyzna nigdy tak bardzo się nią nie zajął. To było coś innego, coś tajemniczego dla Margaret. Tylko co???
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Myślałem że na kolację wjedzie coś bardziej treściwego. Np budyń (żart)
...I poszedł zrobić pyszne płatki.
Oby ich tylko nie wytracił na pustyni.
Ma dość tego LILOO w spiżarni? Ja bym jednak zaproponował coś innego. Na pewno nie owies, bo to jest dobre dla koni. Chyba że w NY tak się je.

Bardzo mi się podoba zachowanie tej dziewczyny, widzi pięknego mężczyznę który ją trzyma za rękę i nie wydziera się, tylko kulturalnie czeka na rozwój wydarzeń.
Zielarka się uwinęła, dobra robota. Należał się napiwek.

Hahaha :D dobra uwaga ;]

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.