Zły dotyk  zobacz opis świata »

Dopis 20: Kinga , co cię ugryzło? spytał Janek...

« poprzedni dopis
 

Stokrotka 52

Od: 11.06.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 6,

Dopisów: 386,


- Kinga, co cię ugryzło? - spytał Janek biorąc jedną książkę do ręki. Dziewczyna rzuciła się w jego stronę i wyrwała mu podręcznik z ręki.

- Odczep się, nie potrzebuję niczyjej pomocy - warknęła i zaczęła zbierać książki do torby. Szybkim krokiem ruszyła do wyjścia. Janek poszedł za nią , zaniepokojony zachowaniem koleżanki. Starał się , by Kinga go nie zauważyła. Gdy wyszli z biblioteki było już ciemno , deszcz nadal lekko kropił .

Dziewczyna szła dosyć szybkim krokiem, nie odwracała się. Kurczowo trzymała torbę z książkami, od czasu do czasu poprawiając ją na ramieniu. Gdy już znalazła się blisko swojego domu zwolniła. Janek cały czas podążał za koleżanką. Martwił się o nią. Po co jej te wszystkie książki? Może coś jej się stało? W głowie chłopaka kotłowały się rożne myśli . Gdy wyjrzał zza drzewa Kinga wchodziła do domu. Obserwował chwilę jej mieszkanie . W kuchni zapaliło się światło . Ujrzał dwie postacie. Podszedł bliżej i zauważył, że chyba się kłóciły. Wyższa osoba wymachiwała rękami. Po chwili wszystko ustało i światło zgasło. Jankowi zdawało się, że słyszy krzyk, ale po chwili klakson samochodu wyrwał go z zamyślenia.

- Siema Janek – szyba samochodu zsunęła się do połowy. Kolega chłopaka namawiał go, by pojechał z nimi na dyskotekę. Janek chwilę się wahał, spojrzał jeszcze raz na dom Kingi.

- Jasne , że jadę – powiedział i wsiadł do samochodu, w którym było kilka dziewczyn. Od razu zapomniał o zdarzeniach , które miały miejsce chwilę temu.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.