Czy warto kochać?  zobacz opis świata »

Dopis 53:"Kocham cię i już straszliwie za tobą...

« poprzedni dopis
 

gebilis 64

Od: 25.08.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 7,

Dopisów: 276,


"Kocham cię i już straszliwie za tobą tęsknię! "

Przeczytała dwa razy, potem skasowała. Ufała mężowi, ale Daniel nawet przez przypadek nie może przeczytać tej wiadomości. Zamyśliła się. "Co właściwie mnie tak w Krzysztofie urzekło? Przecież Daniel... Tak Daniel. Kocha mnie, jest dla mnie dobry, cokolwiek by to słowo nie znaczyło. A Krzysztof?" Odwróciła głowę i spojrzała na stolik. Stała tam, w prostej drewnianej ramce, fotografia. Ona i Daniel. Objęci, radośnie uśmiechnięci. Odwróciła głowę.

W tej samej chwili usłyszała, że drzwi wejściowe otwierają się.

- Kochanie, to ty? Chodź tu do mnie. - Gdy Daniel pojawił się, zerwała się z fotela i mocno do niego przytuliła. Rozpłakała się. W pierwszej chwili, zdezorientowany, objął ją sztywno. Jednak, gdy rozszlochała się, zaczął gładzić jej włosy i uspakajać, jak małe skrzywdzone dziecko:

- Nie płacz. Wszystko będzie dobrze. No maleńka, już dobrze. Otrzyj oczka. Naprawdę nie masz się czym martwić. Pomogę ci. No już dobrze.

Czuł jak powoli uspakaja się. Odpręża. Pocałował w czubek głowy.

-Może coś zjemy? Jestem głodny, a ty?

Spojrzała na niego oczami pełnymi łez, ale już delikatny uśmiech pojawił się na jej wargach.

- Dobrze - odpowiedziała cicho. Skierowali się w stronę kuchni.

- No tak, ale my nic nie mamy, - roześmiał się Daniel otwierając lodówkę - po drodze nie zrobiliśmy zakupów. Odpowiedziała mu słabym uśmiechem.

- Wiesz co - Daniel spojrzał na żonę - pójdę do sklepu i coś kupię. - Jednak dostrzegł w jej oczach coś jakby lęk. - Nie, pójdziemy razem. Dobrze? W drodze zastanowimy się co przygotować. Szybko i smacznie.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 4

Wzruszyłem się ^^


Za to +


Dzięki :)


Szybka akcja, już pada wyznanie miłości, zwiałabym będąc na miejscu Justyny ;-) Za postawę Daniela i jego czułość - plusiki, chyba się zakocham ;-)


Ale problem w tym, że Justyna w Krzysztofie też się zakochała, tylko nie do końca zdaje sobie z tego sprawę.:) Dzięki za plusy.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.