Oi!  zobacz opis świata »

Dopis 36: Kocham cię , wiesz? Bardzo mocno...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***- Kocham cię, wiesz? Bardzo mocno i zawsze będę przy tobie. W chorobie i gniewie, w miłości i smutku. Będę cię traktować jak królową, wzniosę cię na ołtarze. Będę cię wielbił i czcił. Kocham cię tak bardzo, że, aż mi powieka nie mrugnie. Kocham cię, rozumiesz? Zawsze kochałem i kochać będę.

- Pojebało cię? Coś ty brał? – Mała z przerażeniem patrzyła na Karego. Ten stał przed nią blady i szeroko uśmiechnięty, patrzył gdzieś na jej biust.

- Brałem tabletkę, która zwie się miłość.

- Wiagrę! Ty … idź dupnąć Domkę. – Mała wskazała palcem na dziewczynę, która właśnie przytulała się do Zeflika.*

Ridż nagle się ocknął. Cały obsikany, obrzygany, nagi, pokopany i taki żałosny. Wstał i rozejrzał się dookoła. Wszyscy siedzieli w parach namiętnie się całując. Ridż zasłonił rękami gołe krocze i westchnął.

- Zaszaleję sobie – mruknął do siebie i postanowił zrobić coś czego NIGDY, ale to NIGDY, NIGDY, że PRZENIGDY nie robił w swojej karierze filmowej. Ruszył do łazienki i tam wysikał się i wziął prysznic. Potem poszedł do kuchni i przepasany tylko ręcznikiem zrobił sobie jedzenie. Przecież w modzie na suckcessy i inne pierdoły Ridż nie sikał, nie jadł, nie kąpał się. Tylko dupczył. I właśnie mu się zachciało.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

uhahhahahahahaaaaaaa, doprowadzilas moje osrodki zadowolenia do orgazmu :D 


oie mają równe 200plusów :D


blr blr blr


twoja kolej :D


oi oi oi :D 


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.