Ludzie listy piszą...  zobacz opis świata »

Dopis 20:Kochana Mamusiu . . . Chciałbym przeprosić...

« poprzedni dopis
 

dziubasek 36

Od: 28.06.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 5,

Dopisów: 236,


Kochana Mamusiu...Chciałbym przeprosić, że tak często nawiedzam Cię w snach. Martwię się o Ciebie, bo ostatnio często widzę Cię płaczącą. Nie płacz Kochana... Mi Ciebie również brakuje, ale Pan Bóg musiał mieć jakiś cel w tym, aby zabrać mnie od Ciebie - osoby, która darzy mnie największą miłością.

Chciałbym abyś wiedziała, że tutaj, w niebie, jest mi dobrze. Patrzę na Ciebie i jestem z Ciebie bardzo dumny, bo nie poddałaś się, pomimo, że było Ci bardzo trudno. Przepraszam Cię też mamusiu za to, że w snach zawsze ukazuję Ci się jako dziewczynka... Wiem, że w szpitalu, powiedzieli Ci, że jestem chłopcem i w istocie tak jest... Moje odczucia podpowiadają mi jednak, że choć pragnęłaś jedynie tego, aby dziecko Twoje urodziło się zdrowe, to w głębi serca z utęsknieniem oczekiwałaś dziewczynki... Ukazując się w tej postaci, chcę Ci wynagrodzić to, że nie mogę być przy Tobie i nie jest Ci dane cieszyć się tym, że jesteśmy razem.

Wiem mamusiu, że nie jesteście już z tatusiem razem... Przykro mi z tego powodu i uważam, że takie było przeznaczenie i dlatego Bóg wziął mnie pod swoją opiekę. Wiem, że tata nie odwiedza mego grobku, ale wiem, że kocha mnie równie mocno jak Ty. Nie potrafi jednak przezwyciężyć bólu, który rozdziera go od wewnątrz.

Chciałbym, abyś ucałowała Go ode mnie i przekazała, że czekam z utęsknieniem na dzień, kiedy dojrzeje do bycia moim tatusiem.

Tobie mamusiu życzę wiary we własne możliwości, ogromnej siły i spełnienia marzeń, które tak mocno dusisz w sobie.

Kocham Was i wiem, że nadejdzie czas, gdy znowu będziemy razem.Twój malutki synek - Oskarek/Dla Wioletki, na wyraz pamięci o kochanym synku/
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.