Inspiracje obrazkowe  zobacz opis świata »

Dopis 102: Kojarzycie Emo? Tacy ludzie...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***Kojarzycie Emo? Tacy ludzie, którzy tną się, farbują włosy, ogólnie cierpią i w ogóle. Kojarzycie prawda? Wszyscy się z nich śmieją, bawią się ich kosztem. Znacie prawda? Otóż ja jestem pierwszym Emo. Nie tak jak było mówione, że niby Hitler czy Stalin. I te obrazki, że niby są oni Emo… Nie. To ja jestem matką Emo, ja wszystko zaczęłam.

Byłam miłą i mądrą dziewczyną. Ładną nawet, zwłaszcza moje długie, czarne włosy lśniły w słońcu i sprawiały, że byłam niezwykła. Pamiętam, że miałam zespół, że śpiewałam tam. Byłam wokalistką. Przeżywałam piosenki, cieszyłam się radosnymi tekstami, płakałam przy balladach. Ludzie mnie kochali. Któregoś dnia, gdy już byliśmy sławni poszliśmy na jakąś imprezę. Wszyscy bili nam brawo i klaskali w dłonie. „Emotions, brawoo!” – krzyczeli. Podali nam jakieś drinki, przekąski. Wypiłam i zjadałam. Trzy godziny później, w hotelowym pokoju umierałam z bólu. Wolno konałam, nie mogłam się jednak poruszyć, krzyknąć. Czułam, jak czarna śmierć wlewała się w moje ciało, jak odchodzę z tego świata. Zatruty drink? Może ciastko? Wtedy do pokoju wpadli jacyś ludzie. Antyfani chyba… Rozebrali mnie, śmiali się i klaskali. Ból zaciskał moje ciało. Wolno i dokładnie. Przymknęłam oczy.

- Teraz to masz prawdziwy, ból, a nie takie badziewia co śpiewasz – dostałam z buta w brzuch. To ja jestem pierwszym Emo. Emo od emocji, od bólu i poniżenia.

Amen.

***

http://psycho-kyugurl.deviantart.com/art/5-centimetres-per-second-53689529
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

wiem, że beznadziejne, ale nic innego mi do głowy nie przyszło ;D


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.