Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 758:Kolejna bezsenna noc minęła . No prawie bezsenna...

« poprzedni dopis
 

Pati 46

Od: 10.11.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 353,


Kolejna bezsenna noc minęła. No prawie bezsenna. Dzisiaj spałam niecałe cztery godziny. Całą noc czytałam i słuchałam muzyki. Nie mogłam zasnąć. A już wkrótce idę do szkoły. Nie wiem jak to przeżyję. Chyba zasnę już na pierwszej lekcji. Nawet jeśli nie, to napewno nie będę wiedziała co się wokół mnie dzieje. To koszmar. Teraz większość ludzi jeszcze sobie śpi, a ja biedna się męczę. Ten dzień będzie dla mnie nocą, bo ta noc była dla mnie dniem, a wiadomo, że po dniu następuje noc.

Jestem nieprzytomna. Zapomniałam, jaki jest dzień tygodnia i ledwo pamiętam rok. A niedawno śmiałam się, bo moja koleżanka napisała w zeszycie źle datę i wynikałoby z tego, że teraz jest 2008. Ale ja jeszcze pamiętam. Jest 2010. Styczeń... a może luty? Wiem, że dzisiaj jest środa, ale nie wiem jaki to dzień miesiąca. Wiem, która jest godzina ale to tylko dlatego, że wyświetla mi się na pasku i mam ją cały czas na widoku.

Nadal nie chce mi się spać. A szkoda. Przecież do siódmej mam czas żeby trochę nadrobić te bezsenne godziny i odpocząć. Ale co z tego? Najwyraźniej to nie ja decydujhę, o tym czy chce mi się spać czy nie. Ehh... Nie wiem jak przetrwam w szkole...
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.