Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 666:Koniec wakacji . Nie bardzo mi się to podoba...

« poprzedni dopis
 

jowi 23

Od: 05.02.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 2,

Dopisów: 122,


Koniec wakacji. Nie bardzo mi się to podoba, ale cóż ja na to mogę? Podsumowując te dwa miesiące, były boskie, cudowne, jedyne takie…

Może i nie były takie jakie sobie planowałam, nie było gry w siatę i popijawy w namiocie, nie było też „wakacji” u babci i tak częstych spotkań z Nimi. Natomiast dużo zobaczyłam, dużo się dowiedziałam i szalałam jak tylko mogłam. I poznałam jego…

Związki na odległość nie mają szans, a na taką odległość już na pewno nie mają szans, ale mimo to trwam w tym. Siedzę w tym chorym związku, siedzę bo kocham… Ufam mu, po raz pierwszy w stu procentach ufam facetowi… Nawet moi rodzice go przetrawili i pozwolili mi z nim we wrześniu jechać na wesele, a później na kilka dni nad morze… Nie wiem jak to będzie, nie wiem czy powinnam snuć dalece odległe plany, nie wiem, czy powinnam łudzić się dalej, że to przetrwa… Mimo to planuję i się łudzę, mimo wszystko chcę tego, chce tego cholernego związku. Teraz jest mi tak dobrze, kiedy wiem, że On tam jest, kiedy mam tą świadomość, że mnie kocha.

Kiedy zapytałam czy to ma sens, powiedział, że dopóki nie spróbujemy nie dowiemy się… Chyba jednak coś w tym jest.

A! Miałam się odchudzać, przed wyjazdem w Bieszczady szło mi to znakomicie, ale kiedy wróciłam przestałam jeździć na rowerku i patrzeć na to co w siebie wrzucam… ;p Właśnie zjadłam jakiegoś wafelka i czuję jak mnie ssie w żołądku… I jak tu ma się człowiek odchudzać, kiedy głodny ciągle chodzi?
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Jak trwa, to nie ma sensu rezygnować. Jak kochasz to już nic nie jest ważne..


"Nie żałujmy tej miłości co przelotnym wiatrem gości..." Każda miłość jest ważna i każdą warto przeżyć by potem móc wspominać, a może to właśnie ten jedyny? Najważniejsze, że daje szczęście ;) 


Byłaś w Bieszczadach?! Zazdroszczę :/ Mi się w tym roku nie udało. No, a Vee ma rację - jak miłość trwa to nie ma sensu rezygnować. Fajnie, że masz kogoś takiego :)


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.