Szpital -Piszmy-  zobacz opis świata »

Dopis 16: Ludzie! Czy ja wam , u licha...

« poprzedni dopis
 
***

Ludzie! Czy ja wam, u licha ciężkiego wyglądam na Jezusa? Nie? Dziwne... A na matkę Teresę z Kalkuty? Nie... Dziwne, kurwa, dziwne... Czemu dziwne? A, kurwa temu, że mnie tak traktujecie. I to zdecydowanie za często.

Wymagania... Pfff! Mam wybaczać, wierzyć, ufać, znów wybaczać, dawać ostatnią szansę, i jeszcze ostatnią, i kolejną ostatnią i milion, trylion, pierdylion pieprzonych ostatnich szans?

A niby czemu miałabym?! W imię czego? Bo mam dobre serce,tak? Gówno prawda! Wolę mieć serce z kamienia albo w czterech literach, niż robić z siebie jakąś ni to śmieszną, ni żałosną ofiarę altruistycznych ideałów.

Tyle we mnie z pieprzonego altruisty, ile z koziej dupy trąby... Toteż, mili moi, jedna prośba. Przyjmijcie do nareszcie do swojej zaoranej stereotypami świadomości i odchrzańcie się ode mnie. Idźcie wy w ciemną cholerę poszukać sobie innego Mesjasza!Z poważaniem,

Lorka Podła, Okrutna i Znudzona Miągwieniem Świata.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

yyy nie wiem co powiedzieć :P
chyba masz ciężki dzionek ;)


nie, po prostu generalnie nie lubię ludzi :P to tak poza tym, że jestem egoistką i hedonistką i jest mi z tym zajebiście dobrze i nie mam najmniejszego zamiaru tego zmieniać!


hihi xD


zdecydowanie wolę to drugie ( .....stką) ^^


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.