Kolekcjoner. Ksiega Snów  zobacz opis świata »

Dopis 54:Mam sporo snów , część z nich nie...

« poprzedni dopis
 

safari 2

Od: 11.08.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 74,


Mam sporo snów, część z nich nie pamiętam albo pamiętam drobne urywki. Często śni mi się jak zmieniam postać. Extra, bo mogę być każdym i robić różne rzeczy, których normalnie nie umiem. Mogę być niewidzialna, mogę przenikać ściany, mogę latać, mogę umierać w nieskończoność, mogę się odrodzić z najmniejszej komórki itd.......... Mogę czynnie uczestniczyć w danej sytuacji lub mogę uczestniczyć biernie (patrząc na wszystko z góry, bezcielesna mając wrażenie jakbym oglądała telewizję).

Zawsze chce latać, to często przybieram postać smoka, doprawiam se skrzydła, zamieniam się w ptaka lub chce latać bez udziału skrzydeł. Uwielbiam fantasy i znam wielu różnych bohaterów.

Z dzisiejszego snu pamiętam tylko mały kawałek (być może bardzo istotny) gdyż zostałam póżniej bardzo brutalnie wyrwana ze snu. Otóż śnił mi się Songo (główny bohater DB i mój ulubieniec) na czele jakieś grupy. Nie wiem czy to było na zewnątrz czy w jakimś pomieszczeniu. Nie wiem o co chodziło, ale coś pokazywał i powiedział jakieś dwa zdania do tej "hołoty" stojącej za nim.Stali chyba na dużym, jednobarwnym dywanie. Songo ustawił się trochę jak do walki. Jedyną rzeczą, którą bardzo dobrze zapamiętałam, to rzucające się w oczy białe skarpetki, które miał na nogach zamiast swych butów. Typowo zimowe, grube, białe skarpetki. A przecież wiadomo, że nie nosił żadnych skarpetek.

To co się działo wyglądało jakby było namalowane i nieco zamazane. Nie wiem o co chodziło w tym śnie, ale ma to jakiś swój powód.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.