Oi!  zobacz opis świata »

Dopis 6: Masz coś...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***

- Masz coś lepszego? - zapytała Mała patrząc na Lenia, który patrzył na Ebe, która patrzyła na Panka i Miłkę, którzy patrzyli na zagipsowaną nogę Tygyrysa.

- Mam. - Ebe uśmiechnęła się radośnie i gdzieś poszła.

- Leń...

- Mała...

- Koniec ok? - zapytał mrużąc oczy. Dziewczyna kiwnęła głową i przytuliła się do Tygyrsa. Domka i Kary zebrali pieniądze i poszli kupić jakieś wina. Po chwili przyjechała Ebe.

- Oż kurwa...

- Ja pierdolę...

- Łooo!

- Kurwaaaa...

- Ale z tyłu jest leżanka i można się pierdolić! - krzyknęła radośnie Mała.

Reakcja na Ebe za kierownicą karetki była pozytywna. Wszyscy usiedli wygodnie. Miłka chciała bardzo prowadzić, ale reklamówka z morfiną bardziej kusiła. Ebe włączyła syrenę i ruszyli.

- Ebeee, a skąd hep! ty się wzięłaś? - zapytała Domka popijając wino.

- Matka mnie urodziła - mruknęła dziewczyna patrząc na pijanych współtowarzyszy.

- Oj to masz, hep, przesrane - jęknęła Miłka i wtuliła się w chłopaka.

- Za dwie godziny będziemy, śpijcie, bo potem będę piła razem z wami - mruknęła Ebe i zaczęła radośnie bębnić palcami po kierownicy. Spoglądała na Lenia, który okazał się boskim kochankiem. Potem na Małą, która zasnęła na brzuchu Tygrysa, jedną rękę trzymając w jego spodniach. Ebe oblizała usta myśląc o tym, co ją dzisiaj spotkało.

Karetka wesoło synęła szosą torując sobie miejsce wśród innych pojazdów. Trasa stawała się przez to krótka i milsza w podróży. W pewnym momencie dużo aut zaczęło trąbić na karetkę, bo Ebe nieudolnie minęła czarne bmw. Panek otworzył okno i wystawił swoją gołą dupę, aby pokazać co myśli o kierowcach. Czarne bmw ruszyło za karetką...

- Zielone banany - mruknął przez sen Tygrys, a Mała przebudziła się. Zobaczyła, że trzyma rękę w majtkach chłopaka. Zaczęła zabawiać się jego sprzętem, a Tygrys jęknął przez sen. Dziewczyna nakryła intymne mijesce kurtką i powoli doprowadziła do wytyrsku. Wyciągnęła rękę i radośnie ją oblizała.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

o kutwa :D hahaha zarąbisty dopis :D a końcówka rozbrajająca xD


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.