Mężczyzna wyjątkowy...

Lolita 33

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 6,

Dopisów: 106,


Opis świata:

Chciałabym, żeby w tym pamiętniku udział brały tylko kobiety. Przepraszam za tę dyskryminację, ale tego wymaga mój pomysł, na tej samej zasadzie może powstać opowiadanie stworzone przez mężczyzn o kobietach, gdzie będą mogli wypowiadać się tylko oni.

Tak więc o co mi chodzi?

Każda z Was na pewno spotkała w swoim życiu, w przeszłości jakiegoś mężczyznę, z którym łączyła Was szczególna więź, który wyróżniał się jakoś na tle innych, który w jakiś sposób był dla Was wyjątkowy. Opisze go.

Sposób taki jak zapoczątkuję, będziecie wiedziały o co chodzi. Jeśli to możliwe, to chciałabym by był to mężczyzna z przeszłości, z którym kiedyś było wspaniale, a teraz nie ma praktycznie kontaktu, albo jest nikły.

Być może dla niektórych z Was będzie to temat bolesny, wracanie do tego co było, a czego nie ma...a brakuje tego...

Jednak jeśli to możliwe, zdobądźcie się na to i opiszcie go. Chcę poczytać o prawdziwych emocjach. Może to być przyjaciel, którego zawsze skrycie kochałyście i nigdy się o tym nie dowiedział, może to być jednorazowy kochanek, może to być miłość z przeszłości...Na pewno jest jeden taki, na którego wspomnienie cieplej robi Wam się na duszy. Opowiedzcie o nim. Oczywiście jeżeli było takich kilku, można o każdym oddzielnie. zapraszam...

Dopisy:

1. Jan , 21 lat Spośród wszystkich mężczyzn...  28.09.2009 czytaj»
2. Czasami jedno słowo potrafi przyśpieszyć...  07.07.2010 czytaj»