Obóz  zobacz opis świata »

Dopis 1:MIŚKA Udało mi się wywalczyć...

 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


MIŚKAUdało mi się wywalczyć, żeby jechać samochodem. Nie lubiłam pociągów, poza tym gdzie by się tam zmieścił mój wózek? Kto by mnie załadował, wyciągnął i w ogóle? Przecież nie jacyś obcy ludzie! I jeszcze by tak parzyli… Ja wiem co oni sobie myślą – „Biedna dziewczyna, nie może chodzić”. No cóż, nie mogę. I dlatego cieszę się, że jadę samochodem z ojcem, który bębnił palcami w kierownicę, w rytm muzyki. Tak mu się wydawało, ale niestety inny rytm leciał w radiu, inny wydobywał się spod palców.

- Miśka tylko mi się tam nie zakochaj! – zaśmiał się zerkając w lusterko, żeby sprawdzić moją reakcję.

- No wiesz, jak będzie miał wypasiony wózek inwalidzki, z napędem na pięć kół to czemu nie – mruknęłam, a tata ponownie roześmiał się.

Bałam się. Czego? Och wszystkiego. Łazienka będzie za wysoka, na łóżko będą mnie musieli nosić, stołówka będzie na drugim piętrze, będą dyskoteki i co ja tam będę w ogóle robić? Och, serce, głupie uspokój się. Poza tym – ludzie. Bo nie będzie tam tylko śmigających na wózkach, ale też normalni. Dwunożne istoty, które się litują.

- Miśka zaraz będziemy.

- Świetnie – poprawiłam się na siedzeniu i zacisnęłam dłonie na pasie bezpieczeństwa.Do ośrodka wjeżdżało się przez szeroką bramę, obok w budce siedział strażnik, który nie miał lewej dłoni, pomachał nam wesoło i wrócił do czytania gazety. Dookoła las, na środku plac apelowy (wielki, łysy fragment ziemi), dookoła mnóstwo ludzi z torbami, a przed nami trzy wysokie budynki.

- Super, Miśka wysiadamy! – tata zatrzymał się przed jednym z budynków, z literą A. Na kartce, którą dostałam w momencie zapisywania się dna obóz widniała taka sama litera. Poza tym były tam informacje, gdzie i do kogo udać się, kiedy się już przyjedzie. Dookoła byli ludzie, nie widziałam ich jednak. Czułam tylko dłonie ojca, które mnie podnoszą i układają na wózek. Zaczerwieniłam się. „Pieprzona kaleka” – pomyślałam i oddałam całuska ojcu, który musiał szybko wracać do pracy. Kaleka na tropie pokoju. Sama.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 5

OPIS ŚWIATA:


* w który[ch]
* niepełnosprawna[/,]
* {ich problemy, myśli i problemy.} - powtórzenie
* wpisów[,]


WPIS:
* poza tym [-]
* pa[t]rzyli...
* Ja wiem[,]
* myślą[:] [/-]
* w kierownicę[/,]
* ale[,] niestety[,]
* - Miśka[,]
* zaśmiał się[,]
* inwalidzki[/,]
* kół[,]
* Och[,]
* serce[/,] głupie[,]
* - Miśka[,]
* - Świetnie[.] - [P]oprawiłam
* - Super, Miśka[,]
* [T]ata
* zapisywania się [/d]na obóz[,]
* Poza tym[,]


Jak zwykle, Pudlo, zdzielilas mnie swoją PAŁKĄ... humoru ;D


zapomniany plus :D (sklerotyk)


Mnie to się podoba. Jak (prawie) każdy Twój pomysł :D :P


Należy się plus. A jak coś, to będę mógł kiedyś spróbować się dopisać?


jasne Keen dopisuj się ;D


 


PRZYPOMINAM O DOKONANIU KOREKTY W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH SIEDMIU DNI. W PRZECIWNYM RAZIE BĘDĘ ZMUSZONY ZABLOKOWAĆ WPIS.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.