Seks  zobacz opis świata »

Dopis 14:Moich myśli się nie dotyka . Można...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Moich myśli się nie dotyka.

Można ich posłuchać, zapytać o nie, albo wyśmiać. Nie można ich analizować, taki dotyk bardzo je podrażnia, powoduje, że wybuchają, a z sympatycznego człowieka wyłania się potwór. Nie pyta się o to – jak było. Nigdy.Tak samo nie dotyka się mojej bielizny.

Jest tylko moja, ja ją kupuję, piorę, suszę i chowam do szafek. Można na nią patrzeć, zapytać o nią, albo wyśmiać. Nie można jej dotknąć w innym celu niż zrzucenie jej ze mnie. Czasami można pomóc mi zapiąć to i owo, ale nigdy nie można dotknąć jej bez mojego pozwolenia.

Nie gryzie się mojej szyi.

Można całować, pieścić językiem, zasysać skórę, głaskać i parskać. Kiedy pojawiają się zęby denerwuję się i pryska wszystko, co tak starannie przygotowaliśmy. Nie gryzie się jej, bo robi mi się niedobrze, a krew zaczyna się lekko gotować.

Nie głaska się po plecach.

Można miziać nosem, całować i zwodzić językiem. Można je traktować jako ciało najpiękniejsze, ale nie można głaskać rękami. Łaskocze mnie to i czuję dyskomfort i zaraz zaczynają mnie swędzieć.Nie biorę do ust.

Całować, wsadzać język, oblizywać palce – wszystko, tylko nie smak tej części ciała, która oddaje mocz. Może był w czyimś tyłku, może sikał w brudnej toalecie, może walił go nad ranem. Nie biorę do ust.

Dla Ciebie jednak zrobię to wszystko, bo dajesz mi coś cudownego.

Orgazm, aż palce u stóp się zaginają na samą myśl.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

świetny tekst


Bardzo dobry! :)


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.