Bliźniaczki  zobacz opis świata »

Dopis 20:Musiałam dostać...

« poprzedni dopis
 

Perfekcyjna 59

Od: 04.02.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 328,


Musiałam dostać silnego kopa od któregoś z facetów, bo dalej nic nie zapamiętałam.

Gdy się ocknęłam, leżałam na twardym asfalcie. Rozejrzałam się nieprzytomnie, pękała mi głowa, dookoła unosiła się woń wymiocin i alkoholu. Po chwili, kiedy mój wzrok przywyczaił się do półmroku, zorientowałam się, że jestem w jakimś pomieszczeniu. Bez drzwi. Bez okien.

Uniosłam się lekko i jęknęłam przeraźliwie. Pode mną utworzyła się wielka posoka krwi, sącząca się... spomiędzy moich nóg.

- O nie - wymamrotałam. - Boże, zgwałcili mnie, zgwałcili mnie...

Bąkałam pod nosem jak naćpana. Może mi coś wstrzyknęli. Gdy cudem się podniosłam, obraz przed oczami rozdwoił się, potroił... I znów upadłam. Wstrząsnął mną cichutki szloch i zwymiotowałam. Ponowna próba wstania zakończyła się sukcesem. Zatoczyłam się i uderzyłam ramieniem o ścianę. Próbowałam wymacać jakiś włącznik światła. Nic. Cztery ściany i ja. Jak się tu dostałam? Spojrzałam w górę. Sufit był cholernie wysoko, ale coś mi zamajaczyło. Jakieś kształty. Wytężyłam wzrok, jak mogłam najlepiej. I dostrzegłam klapę. Ogromną klapę, zamkniętą na kłódkę. Wrzucili mnie tu. Zgwałcili, pobili, wrzucili do jakiejś dziury, zamknęli i po sprawie. Nagle zrobiło mi się dziwnie duszno. W panice zaczęłam sapać i dyszeć. Czułam się, jakbym miała klaustrofobię, wrzasnęłam. Histeria sprawiła, że dygotałam, ślina ciekła mi po brodzie. "Boże, nigdy stąd nie wyjdę, umrę tu, nikt mnie nie znajdzie!" Moje myśli szalały w głowie, buczały niczym rój rozwścieczonych os.

Nie mogłam oddychać. Dusiłam się, opadając w nicość, jakby ktoś odłączył mnie od świata...
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 4

Nie wiem jaki miałaś zamysł, ale nie chcę, żeby z tego opowiadania wyszedł jakiś kryminał... Zmień coś, żeby tak nie było.


czyli muszę zmienić cały dopis...? Ehh... W takim razie proszę o usunięcie, bo innego pomysłu nie mam. A wątki kryminalne nie mogą być...? ;> Przecież nie może być takie nudne... No, ale jeśli nie chcesz, to rozumiem. Skasuj go. Pozdrawiam ;*


O! Aletheia załatwiła sprawę! ;DDD Teraz zauważyłam xd


* silnego kopa[/,]
* klapę[,] zamkniętą


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.