Wrota Piekieł  zobacz opis świata »

Dopis 12: Musimy znaleźć jakieś...

« poprzedni dopis
 

tygrysek74 113

Od: 03.05.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 12,

Dopisów: 287,


- Musimy znaleźć jakieś wyjście - zadecydował Reed. - I to jak najszybciej.

- Masz rację - przytaknął Stone, po czym dodał ściszonym głosem - inaczej albo zwariujemy, albo zginiemy.

- Albo jedno i drugie - powiedział Jack.

- Dobra dziewczyny - mruknął Reed. - Zostaniecie tu wraz z Mikie'm, my pójdziemy poszukać jakiegoś wyjścia.

- Tylko wracajcie szybko - pisnęła Alicia.

- Będziemy czekać aż wrócicie - zapewniła Emma.- Jeżeli możecie to zostawcie nam zapalniczkę. Merima i ja nie boimy się ciemności, ale biorę pod uwagę Alicię. Chłopcy przytaknęli i zostawiając jedyne źródło światła ruszyli w dół, mając nadzieję, że znajdą rozwiązanie na ich kłopoty. Minęło trochę czasu, od momentu jak zostały same, dokoła panowała cisza, przerywana jedynie ciężkim, urywanym oddechem Mike'a. Nawet głosy potępieńców ucichły, tak jakby nigdy ich nie było.

- Czy nie dziwi was ta cisza? - spytała Merima.

- Przestań straszyć - powiedziała Emma. - I tak mamy dość problemów, na dodatek Mike ma chyba gorączkę. W tym momencie chłopak zakaszlał głośno i podniósł się z ziemi.

- Mike, ostrożnie! - krzyknęła przerażona Alicia. - Jesteś ranny i straciłeś dużo krwi, musisz odpoczywać. Chłopak nic nie mówiąc ruszył w stronę przepaści. Dziewczyny rzuciły się za nim próbując go zatrzymać. Był zadziwiająco silny jak na kogoś, kto przeleżał kilka godzin bez przytomności, tracąc dużo krwi. Emma zapaliła zapalniczkę oświetlając postać chłopaka. Jego oczy płonęły pomarańczowym blaskiem, a usta wygięły się w przeraźliwym uśmiechu. Wszystkie wstrzymały oddech, a Alicia zaczęła krzyczeć. W chwilę potem chłopak chwycił wpół przerażoną dziewczynę, po czym rzucił się razem z nią w przepaść. Emma wraz z Merimą stały zszokowane przy krawędzi, nie wierząc w to co zobaczyły przed chwilą. Przez dłuższą chwilę słyszały krzyk spadającej dziewczyny i pusty śmiech chłopaka, który zamienił się w piekielną bestię.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.