X  zobacz opis świata »

Dopis 20:Na końcu palca mam literę . Na głowie kapelusz...

« poprzedni dopis
 

Love 83

Od: 14.02.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 23,

Dopisów: 213,


Na końcu palca mam literę. Na głowie kapelusz. Nie jest to zwyczajny kapelusz. Kupiłem go od Wiesi. Wiesia sprzedaje je tanio, bo nie ma zbyt wielu kupców na swoje kapelusze. Póki co.
Ojej.
Herbata rozlana, fusy na stole. Może to coś znaczy. Można by z nich powróżyć, ze wszystkiego można.
Przypominają góry, albo paralotniarza.
Smaczna herbata. Ciekawy kolor ma klawiatura. Jasna zieleń. Niektóre klawisze są trochę ciemniejsze, rzadziej ich dotykam. No może Shifta i alta, czasami.
Przyjmuję wygodną pozycję. W dole jest ziemia, na górze kosmos, a pomiędzy nimi my. Ludzie, zwierzęta, rośliny, maszyny.
Dlaczego w takiej kolejności? Czy potrafimy się obejść bez maszyn? Niektórzy zapowiadają nadejście ery maszyn,
chyba za długo siedzą przed komputerem. Prawdziwa świadomość istnieje sama z siebie, a sztuczną ktoś stworzył. A co, jeśli ktoś prawdziwą świadomość też stworzył? To znaczy, że gdzieś jest jeszcze prawdziwsza.
Mrówki to ciekawe zwierzęta. Mają swoją królową, tak jak u nas, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał być najważniejszy. Pamiętam plażę i faceta w białej czapeczce, który się wydzierał - Looody Bambino! Wtedy on był dla mnie naj...
Popijam herbatę. Jestem wdzięczny za miłość. Taka afirmacja. Miłość musi przyjść. Chociaż nikt nic nie musi. Miłość może przyjść. Bo ją o to proszę. Miłości, dodaj mi skrzydła...
I nagle ogarnia mnie fenomenalna myśl. Nie ma sensu na nią czekać. Ona przecież tu jest.
Jeśli jest klawiaturą, mną, światem, czasem, to...chyba sobie jeszcze naleję herbaty.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.