Czy warto kochać?  zobacz opis świata »

Dopis 12: Na pewno wszystko w...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


- Na pewno wszystko w porządku? - pocałował ją w czubek nosa i nie czekając na odpowiedź poszedł do sypialni. Justyna usiadła na kanapie i schowała dłonie w ręce. Mąż był ważniejszy od Krzysztofa to oczywiste, ale... Justyna wolałaby spędzić ów wieczór z tajemniczym nieznajomym niż z mężem. Zganiła się za swoje myśli i wyciągnęła telefon. Odebrał po pierwszym sygnale.

- Justyś? - zapytał miękko i użył zdrobnienia. Jak przyjaciel... Justyna nie wiedziała, że mężczyzna zaciska pięść i w duszy krzyczy na siebie, za zbyt wielką poufałość.

- Krzysiu, ja jutro nie mogę... - wyszeptała cicho do słuchawki.

- To dobrze się składa, bo ja też nie. Zachorował kolega i muszę coś załatwić, sprawy mi się przesunęły... - Krzysztof uśmiechnął się smutno do siebie. Kłamał.

- To może w sobotę? - zapytała Justyna pełna nadziei i radości. Ustalili szczegóły. "Ten wieczór z mężem będzie wyjątkowy, bo po nim nastąpi spotkanie z Krzysiem..." - po chwili zrozumiała swoje myśli. Zaczęła się śmiać sama z siebie, ponieważ zachowywała się jak nastolatka.

Daniel wszedł do pokoju i poprawił koszulkę polo.

- Muszę popracować, a ma zadzwonić do ciebie jeden facet, chce reklamę - mąż uśmiechnął się ciepło do żony. Justynie zaświeciły się oczy z radości.

- Reklamę? Całą? Ja sama? - pytała z niedowierzaniem. Daniel tylko skinął głową i uśmiechnął się ciepło. Wiedział, że żona nudzi się w pracy i postanowił coś zrobić dla niej. Właśnie, dlatego znalazł jakiegoś przedsiębiorcę i namówił go na zrobienie reklamy właśnie u Justyny. Bardzo kochał swoją żonę.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Madziu, zaskakujesz mnie :)

pozytywnie?

No przecież! :P

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.