Twierdza  zobacz opis świata »

Dopis 2:Na środku polany stała zakapturzona postać...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Na środku polany stała zakapturzona postać walcząca z goblinami, które chciały odebrać jej sakiewkę przytwierdzoną do skórzanych spodni.

- A masz! – Wojowniczy głos i szybkie pchnięcie goblina. Uciekły. Być może na widok jeźdźca, być może na głośne krzyki. Sakiewka była bezpieczna. Postać nie zauważyła przyczajonego wojownika i ściągnęła skórzaną czapkę z głowy. Blond włosy spłynęły falą na plecy. Schowała miecz do pochwy przytwierdzonej do pasa i podniosła łuk. Odwróciła się na pięcie i spojrzała prosto na jeźdźca.

- Dama w opałach a ty na koniu siedzisz – postać fuknęła bezczelnie i przeszła obok niego obojętnie.

- Podrzucić cię? – Zapytał lekko zmieszany.

- Łaski bez. – Dziewczyna lekko przeszła obok niego i skierowała się na północ. Tak jak on.

Cały czas zaciskała pięść na sakiewce.

- Jak ci na imię? – Chris jechał na koniu obok niej.

- Chłopie odpieprz się ode mnie, nie mam czasu na głupoty – dziewczyna stanęła w miejscu i zmrużyła oczy. Jedno miała zielone, a drugie brązowe.

- Jedziesz do Hermesa?

Dziewczyna pokryła się rumieńcem i założyła czapkę na głowę. Powoli schowała pod nią włosy i uśmiechnęła się ukazując białe, duże kły.

- Ja sobie pobiegnę – wyszeptała i ruszyła szybko z miejsca. W tym samym kierunku co Chris, biegła wzdłuż lasu uważając na wystające korzenie i powalone drzewa. Po chwili zniknęła mu z pola widzenia.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Moja bohaterka - Pu. Jest pół elfem, pół wilkołakiem. Szybka, gibka i zdolna. Pragnie walczyć i za wszelką cenę osiągnie zamierzony cel. Pu jest wysoką, długowłosą blondynką o różnokolorowych oczach.

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.