Czy warto kochać?  zobacz opis świata »

Dopis 23:Nagle poczuła...

« poprzedni dopis
 
Nagle poczuła ,że kubek z herbatą w jej rękach stał się zimny.W gardle jej uschło. Jednym haustem opróżniła kubek do dna i wstała od stołu. Nadal nie wiedziała jak spojrzy w oczy mężowi. Miała wrażenie, że na czole ma wypisany pocałunek z innym mężczyzną, Krzysztofem. Kurczowo zacisnęła dłonie na poręczy krzesła. Czas zebrać się w sobie i iść do sypialni.

- Skarbie, idziesz do łóżka? - w kuchennych drzwiach stanął Daniel - coś się zasiedziałaś - stwierdził z czułym uśmiechem.

Zaskoczona Justyna spojrzała na męża - tak, wiesz w sobotę mam konferencję, muszę przygotować prezentację, wiesz przy takiej konkurencji ciężko wymyślić coś nowego.

Daniel ją przytulił.

- Wiem kochanie jak ważna jest dla Ciebie praca, ale pomyślimy o tym jutro, a teraz wracajmy do łóżka.

- Dobrze...

Oboje bez słowa wrócili do łóżka. Pożegnali się skromnie standardowym "dobranoc" i czułym całusem, po czym Daniel odwrócił się plecami i po paru minutach zasnął. Z Justyną było inaczej kręciła się z boku na bok, targana wątpliwościami i nowymi emocjami. Nagle zaświecił się ekran jej komórki leżącej na szafce nocnej. Dostała wiadomość od Krzysztofa:

Dzisiejsze spotkanie było cudowne.

Wiem, że nie powinienem pisać, ale nie umiem o Tobie zapomnieć...
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 4

Jak dla mnie super dopis. Miałabym uwagi co do formy zapisu, ale jest to twój pierwszy, więc jak tu wrócisz na pewno na spokojnie poprawisz.


To, co najbardziej rzuciło mi się w oczy, to poprawiłem. Nie mniej jednak nie znam zamierzeń autorki i jeśli przeinaczyłem coś, co było w jej zamierzeniu, to proszę o kontakt. Plusik za fajny dopisek.

aż mi głupio cokolwiek pisać po tych komentarzach...


hmm... nie ma co się zawstydzać ;)


zapraszam do dalszego tworzenia... zawsze wspólnymi siłami poprawimy, jeśli coś się zdarzy nie tak... każdy kiedyś zaczynał od skoku na głęboką wodę :)


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.