Nagroda

Krusz

Od: 08.10.2006,aktywny: dawno temu

Tekstów: 27,

Dopisów: 0,


Opis świata:

Serafinowi, czterystuletniemu wampirowi, zostaje powierzone zadanie wychowania pewnej dziewczynki, która jest, nie wiedzieć czemu, bardzo ważna dla jego gatunku.Avian ma zakaz kontaktowania się ze światem zewnętrznym. Pobiera nauki od swojego opiekuna tak, by kiedyś mogła spełnić powierzoną jej rolę. Jednak misternie uknuty przez wampiry plan zaczyna szwankować, gdy w życie tych dwojga wkrada się wścibska dziennikarka oraz Książę, bezwzględny Prowadzący to tysiąclecie wampirów.Kilka słów o świecie przedstawionym:

- wampiry są odrobinę podobne do tych z powieści Anne Rice tyle, że są bardziej odporne na światło no i nie są impotentami - bardzo ważna rzecz przy moim upodobaniu do erotyki!

- nasi nieumarli swoje doświadczenie zdobywają z wiekiem, są podzielni na klany, kasty i maja wiele zasad, który stanowi swoisty Kodeks,nazywany przez nich - Księgą Obyczaju (czyli wyobrażenie nas - tworzących, jak mógłby wyglądać taki wampirzy świat, biegnący w linii równoległej do świata ludzi.)

- akcja toczy się we współczesności, raczej wolałabym aby była to FrancjiMam nadzieje, że reszta wyjaśni się w trakcie pisania albo w moich wskazówkach. W razie czego, bardzo chętnie odpowiem na pytania.Dopisy:

1. W kominku ogień płonął żywo . Rozgrzewał...  02.09.2009 czytaj»
2. Uniosłam głowę i spojrzałam na mojego...  05.09.2009 czytaj»
3. W limuzynie siedzieli w milczeniu ....  19.09.2009 czytaj»
4. Kolacja odbywała się w przepięknym...  23.10.2009 czytaj»
5. Zaiste , miło jest was widzieć ...  21.11.2009 1 czytaj»