Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 755:Najpierw wyleciała Tess , a z nią cudna Oona...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Najpierw wyleciała Tess, a z nią cudna Oona i mroczny Vivu. Teraz Krusz pożegnała się z nami razem z Vee i Gastonem. Najbardziej zajebiści pisarze odeszli gdzie indziej. Czyżbym była następna w kolejce? W między czasie zniknęli super użytkownicy, tacy jak Cyni, xDar, Pphilips czy Cloud. Chyba coś jest nie tak, prawda?

Tak to jest, że czasami są konflikty, prosta sprawa, ale bez przesady… Nie rozumiem postawy osób, które reagują bardzo spontanicznie na ważniejsze sprawy. Owszem, spontan jest spoko, ale co za dużo to nie zdrowo. I podejmować pochopne decyzje…

Podobno człowiek uczy się na błędach. Cóż. To stwierdzenie nie dotyczy jednak wszystkich, och szkoda. Na szczęście nie tylko piszmy jest portalem gdzie można się wykazać pisaniem i poczytać coś wartościowego.

Któż będzie pisać coś wartościowego jeżeli wszyscy sobie stąd pójdą?

He, nie wiem.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Spośród tych osób tylko i wyłącznie Krusz dostała bana.


tess została jedynie pozbawiona funkcji szefa moderatorów, bo na newsie strony głównej trollowała użytkownika, który miał inne niż tess zdanie.


Nigdy nie podważałem talentów tych osób, a wręcz przeciwnie wielokrotnie je chwaliłem.


 


O, fajnie wiedzieć wreszcie, za co wyleciałam! Mi uran powiedział, że mamy zbyt mało użytkowników w ieku licealnym, a tak w ogóle to chce zlikwidować funkcję szefa modów, bo kojarzą mnie, a nie jego.
Z pozdrowieniami i podziękowaniem za poprawienie humoru - tess


 


Tak, wiem, że za przekazanie tych słów dostanę bana, ale tak sobie po cichu obserwuję i obserwuję, co się tu wyrabia, i już po prostu nie mogę. Wychodzę z siebie i staję obok, ot co - Hagath


Nie spodziewałam się, że osoby posiadające kilka kont w serwisie to norma. Jestem trochę zszokowana ponieważ to jest oszustwo i uranie, jesteś informatykiem to chyba wiesz kto rejestruje kilka kont? Ja jestem zielona w te klocki ale wiem ze wystarczy IP komputera i już wiadomo do kogo należą konta. Oczywiście można powiedzieć, że taka osoba może sobie skorzystać z innego komputera i się zarejestrować pod innym nickiem, owszem ale nie sądzę żeby komuś się chciało latać między jednym a drugim kompem w celu udawania kogoś innego. Uważam, że posiadanie tylko jednego konta przez użytkownika to sprawa priorytetowa. Nie jest przyjemnym kiedy człowiek np rozmawia z dwoma osobami, a potem okazuje się, że to jedna osoba, tylko z dwoma nickami...pfffff :)


Na forum z którym jestem związana nawet moderatorzy mają funkcję sprawdzania IP i szalenie wesoło jest kiedy sprawdzamy takiego delikwenta i okazuje się, że gada on sam ze sobą. Oczywiście jedno z kont zostaje zablokowane, a czasami i wszystkie inne. Do tego administrator przeszkolił nas w sprawdzaniu poprzez IP dostawcy netu, jest taki program online i wiadomo skąd taki człowiek pisze, z jakiego rejonu. ;)


Powinieneś uranie zlikwidować wszystkie zdublowane konta. Chyba, że sztuczny tłum ma służyć postrzeganiu serwisu jako pełnego ludzi. :)


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.