Utracone nadzieje  zobacz opis świata »

Dopis 2: Nastał kolejny letni poranek ....

« poprzedni dopis
 

Cassie 64

Od: 11.01.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 181,


***

Nastał kolejny letni poranek. Promienie słoneczne wkradały się przez duże okno do pokoju nastoletniej dziewczyny, padając prosto na jej twarzyczkę. April uśmiechała się przez sen. Tylko wtedy nie pamiętała wydarzeń ostatnich miesięcy. Tylko wtedy...

Nagle, niczym niezmąconą ciszę i delikatność rozbiły ostre słowa. April machimalnie otworzyła oczy. Swoje kroki skierowała tam, skąd dobiegały krzyki. Weszła do salonu, próbowała coś powiedzieć, ale nawet jej nie zauważyli...- Dla ciebie liczyła się tylko praca!

- Dlatego znalazłaś sobie kochanka...

- A ta twoja Clarie!!!

- Ty mnie pierwsza zdradziłaś!

- Ale nie z gwiadą estrady! Zresztą skoro jestesmy po rozwodzie powinieneś się stąd wyprowadzić.

- Mieszkanie kupiliśmy za wspólne pieniądze!I tak bez przerwy. Już od dwóch tygodni kłócili się o nią, o mieszkanie, o to kto zawinił...o wszystko. April nieprzytomnym wzrokiem patrzyła to na jednego, to na drugiego rodzica. Ich obopólna nienawiść była tak samo silna jak łącząca ich jeszcze niedawno miłość. Dziewczyna, choć w głębi duszy pragnęła, by było tak jak dawniej, wiedziała, że jest to już niemożliwe... Postanowiła wyjechac stąd. Dokąd? Nie zastanawiała się nad tym. Po prostu chciała być szczęśliwa.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

*jeste[ś]my

*ob[o]pólna

*wyjecha[ć]

*Gdzie? - powinno być "Dokąd?"

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.