Instynkt  zobacz opis świata »

Dopis 4: Nauczyciel? Proszę im pomóc Adam...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


- Nauczyciel? Proszę im pomóc - Adam skinął ręką na rodziców i otarł resztkę krwi z twarzy.

- Im już nikt nie pomoże - Komar złapał chłopaka za rękę i pociągnął do okna.

- Puszczaj mnie! Chcę wszystko wiedzieć! Teraz, teraz. Dlaczego mam takie kły, dlaczego na widok krwi czuję uderzenia gorąca... -Adam opadł na kolana i zaczął gwałtownie szlochać. Był wystraszony i ciekawy jednocześnie. Kochał rodziców, a teraz ich zabił. Czuł wielki ciężar na sercu.

- Wszystko wyjaśnię ci w szkole. Wstawaj chłopcze - nauczyciel lekko szturchnął go w bok. Adam wstał i spojrzał na Tadeusza Komara.

- Umiesz zamieniać się w nietoperza? - Zapytał nauczyciel patrząc na kły chłopca. Były nienaturalnie duże i ostre.

- W nietoperza, w żyrafę, mikrofalówkę, szklankę i wino. W co pan tylko chcesz - zadrwił chłopak patrząc prosto w oczy nauczycielowi.

- To w takim razie lecimy - cichy odgłos, podobny za zapalania zapalniczki i na miejscu nauczyciela stał, a raczej latał nietoperz. Adam otworzył szeroko usta i wpatrywał się w zwierzę. Przełknął ślinę i zamknął oczy. Powoli liczył do dziesięciu, cały czas mając nadzieję, że to tylko zły sen. Nagle poczuł, że unosi się w powietrzu i powoli się zmniejsza. Poczuł olbrzymi ból i chciał krzyknąć, zamiast tego usłyszał głośny pisk. Otworzył oczy i spojrzał na podłogę. Unosił się nad nią machając rękami. Czuł ból i zimno. Nie mógł przyzwyczaić się do latania i zamiast przez okno wylecieć, to trzy razy uderzył z całej siły w ścianę. „Niech się dzieje, co chce” – pomyślał wylatując ze swojego pokoju za innym nietoperzem.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Dobry wpis. Coś czuje, że będe dużo plusów na ciebie \'marnował\' ; p

"- W nietoperza, w żyrafę, mikrofalówkę, szklankę i wino. W co pan tylko chcesz - zadrwił chłopak patrząc prosto w oczy nauczycielowi." - Hmm, on dopiero co zabił swoich rodziców, wątpię, żeby było go stać na ironiczne żarty, Pu ;p


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.