Instynkt  zobacz opis świata »

Dopis 15: Nic o mnie nie...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


- Nic o mnie nie wiesz - Adam skrzyżował ręce na piersi i przyspieszył.

- Zabiłeś rodziców, przekształcasz się w wampira bez problemu. Wszystko wiem - zaśmiała się podchodząc do czarnych drzwi. Lekko je pchnęła i weszli do sali pełnej uczniów. Adam zobaczył Amandę i do niej pomachał, ta jednak odwróciła się z obrażoną miną i przytuliła się do czarnowłosego chłopaka.

- Chcesz iść do koleżaneczki czy do nas? - Anastazja zrobiła zapraszający ruch do jej ławki. Siedziały tam trzy ładne dziewczyny, które miały nienaturalnie głębokie dekolty. Adam odwrócił się i zobaczył, że Amanda na niego patrzy uważnie.

- Idę do Amandy, miłej nauki. Dzięki za pokazanie gdzie są lekcje. A wy - zwrócił się do wydekoltowanych dziewczyn - ubierzcie się, bo wam piersi jeszcze bardziej zmaleją.

I odszedł z uśmiechem na twarzy. Anastazja podobała mu się i była zabawna. Jednak stosował zasadę ojca - podrywaj tak, żeby czuła się niepewnie. Adam miał nadzieję, że tak właśnie dziewczyna się poczuła. Usiłował przepchnąć się do Amandy, ale był straszny tłok. W sali było mnóstwo osób, jak dowiedział się wczoraj od kolegów, dzisiaj będą dzieleni na właściwe klasy.

- Przepraszam - popchnął wysokiego, grubego chłopaka z młodzieńczym wąsem.

- Ty, do mnie? Fikasz? Ej, koledzy! On fika! - Chłopak podszedł do Adama blisko i spojrzał mu prosto w oczy. Nagle dookoła zrobiło się cicho i pusto. Na środku sali stał Adam i chłopak.

- Chcesz się bić? Nikt nie zaczyna z Robertem! Robert cię zabije - chłopak podwinął rękawy i zamierzył się do uderzenia. Trafił w pustkę. Nad jego głową latał nietoperz, podfrunął on do Amandy i obok niej wylądował. Trzy sekundy i siedział tam Adam. Cisza i nagle brawa. Adam ucieszony popularnością wstał i zaczął machać do wszystkich.

- Ciiiszaaa! - Na podium stanął nauczyciel. Wszyscy zamilkli.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Świetny wpis jak zwykle. Jak przejaśnią mi sie myśli to się dopisze...

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.