(Nie) Boska Improwizacja uczuć.

oleyana92 28

Od: 07.07.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 8,

Dopisów: 46,


Opis świata:

Główną bohaterką opowiadania jest 17-letnia Aleksandra która kocha taniec (tańczy w klubie Pokus, chodzi do 2 liceum o profilu Policyjnym). Potajemnie kocha się w Kamilu [(z 2 sportowej), Ola i Kamil znają się tylko z widzenia] ale bojąc się ośmieszenia przed chłopakiem nie mówi Mu jakie jest Jej prawdziwe uczucie do Niego.
Jednak po pewnym czasie prawda wychodzi na jaw, Kamil zdaje sobie sprawę że Nigdy Jej tak naprawdę nie zauważał bo dla Niego była tylko zwykłą dziewczyną, przygląda się bliżej dziewczynie i zmienia zdanie, chce Ją bliżej poznać ale Ona myśli że to z litości bo cała szkoła się z Niej śmieje (a On zauważ w Niej bratnia duszę)...

Najlepszą przyjaciółką Oli jest Adrianna, która zawsze wspierała dziewczynę, stara się jej pomagać w każdej sytuacji. Są prawie że nierozłączne ze sobą, od podstawówki najlepsze qumpele.

Aleksandra nie ma zbyt ciekawego życia rodzinnego: Jej mama cierpi na depresje (aktualnie przebywa na terapii). Jej tata jest wojskowym który nie mieszka z Aleksandrą i Jej młodszą siostrą Amelią (6 lat), Aleksandra nie narzeka na brak pieniędzy ale pragnie by Tata, Mama, Amelia i Ona tworzyli szczęśliwą rodzinę.

Stwórzcie Jej ciekawe, dynamiczne życie.
Dzięki! Oleyana92.

Dopisy:

1. Słoneczny jesienny dzień...  13.10.2010 1 czytaj»
2. Przygotowany nowy układ taneczny...  03.02.2011 czytaj»
3. Aleksandra płynęła ulicami tanecznym krokiem...  26.12.2011 1 czytaj»