Kłamstwo  zobacz opis świata »

Dopis 10:Nie chcę wyjść na jakąś sukę , która ci...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Nie chcę wyjść na jakąś sukę, która ci nie współczuje, ale czytam teraz to, co napisałaś na Internecie. Może to kłamstwo, może rzeczywistość. Nie mnie to oceniać.

Moim zdaniem nie powinnaś pytać: "Co mają za znaczenie w tej chwili Wasze kłamstwa?". To znaczy, że jesteśmy nikim? Nasze uczucia i poglądy się nie liczą? A może chcesz ukazać jak bardzo jesteś nieszczęśliwa? Rozumiem. Śmierć bliskich zawsze boli, ale twoja historia wydaje mi się dziwnie naiwna. Tak jak wspominałam nie chcę cię oceniać.

Odnośnie twoich kłamstw, że pracujesz w agencji modelek... Ech, wiesz dużo osób pisało takie rzeczy jak był młody i Internet to była nowość. I tak osoba, z którą rozmawialiśmy nam nie wierzyła, albo udawała, że nas zna. Takie głupie rozmowy na chacie, czy forach to normalka.

Ja staram się nie kłamać, przez Internet to jeszcze jeszcze, ale patrząc komuś w twarz nie potrafiłabym wydusić kłamstwa. Tak się nauczyłam, tak zostałam wychowana.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Ja kłamać w twarz potrafię, ale całą sobą < znacząco unosi brwi > podpisuję się pod tym, co tu napisałaś, Madziu ^^

Dla mnie to wszystko, co napisała Ellen, jest co najmniej na poziomie serialów puszczanych na dziecinnych kanałach telewizyjnych. Z tym, że to jest jeszcze bardziej płytkie tudzież naiwne [jak kto woli^^]Zgadzam się z Madzią :D

Ośmielę się nie zgodzić w jednej kwestii:

\"każdy pisał takie rzeczy jak był młody i Internet to była nowość\" - otóż nie każdy :P

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.