Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 166: Nie ma to jak wstawać prędko do pracy...

« poprzedni dopis
 

Shine 17

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 5,

Dopisów: 137,


***

Nie ma to jak wstawać prędko do pracy i zaraz z rana same przerąby... Musisz naprawić kompa, system i od razu program do sprzedaży:) Ech, informatyka sobie znaleźli.. Jeszcze im się zachciało transfery robić, jak jestem na sklepie sama przez cztery godziny. Luzzz... Jednych butów brakuje, drugich za dużo, hehe jak zawsze mam wszytko naprawiać...

Ale dałam radę...

Jeszcze zastępca kierowniczki, moja przyjaciółka przyszła wkurzona... Jak zawsze... Ale fajnie, wyżyła się na kartonach i uśmiech powrócił na jej oblicze;)

No i znów ubaw na sklepie;) Ludzie spoglądali na nas jak na chore psychiczne;P Zaczęłam śpiewać głosem Czesia jakąś daremną piosenkę. Dodałam swoje słowa i był polew.

Cóż, tak bywa jak brakuje kupujących;PDziś wspominałam moją maturę... Ale to było dawno... Aż dziw, że zdałam, hehe i to z polaka rozszerzoną;) Nic się nie uczyłam, chorowałam i miałam problemy w moim związku... Nieźle wtedy było. Brak mi szkoły, ale za bardzo mi dobrze w pracy żeby się stresować szkołą:P Za dużo już przeżyłam. Książek za każde zakończenie dostałam, więc luz. Koniec nauki;)

Chociaż z powodu tych fajnych facetów bym szła;) 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.