Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 697:Nie pisałam tutaj dawno . Tak . Zaniedbałam...

« poprzedni dopis
 

Perfekcyjna 59

Od: 04.02.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 328,


Nie pisałam tutaj dawno.

Tak. Zaniedbałam Piszmy i to bardzo. Ale co z tego? I tak wszystko się tu zmieniło, to już nie ten sam serwis, co parę miesięcy temu... Jednak nie chcę roztrząsać znowu tego tematu, który jest nieco drażliwy.

Mam poważniejsze rzeczy na głowie. Chciałam napisać o moich rozterkach, ale czytając powyższy dopis Lolity, stwierdziłam, że zachowam się jak idiotka, bo w końcu głupia, szczenięca miłość jest w niczym w porównaniu z na przykład jej problemem. Więc nie będę pisała. Powiem tylko jedno - od pierwszego tygodnia września nie było ANI JEDNEJ chwili, w której naprawdę się cieszyłam. Fakt, śmiałam się, bo nie można wiecznie psuć humoru ludziom dookoła, ale ileż czasu trzeba robić minę do złej gry? Każdy ma jakąś granicę cierpliwości. Nie wytrzymuję. Za jakiś czas będę się z tego śmiała, niektórzy pewnie już to robią. No tak, każdy z Was chodził do gimnazjum czy tam siódmej, ósmej klasy i przeżył nieodwzajemnioną pierwszą miłość, prawda?

Bez szczegółów. Opiszę mój chwilowy stan w paru słowach:

Płacz.

Ból.

Beznadzieja.

Dół.

Zazdrość.No tak, nic na to nie poradzę. Jak ją widzę, coś ściska mnie za żołądek. I jeszcze moim przyjaciółkom wszystko się układa, a tego nie doceniają i narzekają. Przy mnie. Ale w końcu co je to obchodzi.Koniec żali. Ade !
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.