Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 682:Nie tak miło to wszystko wyglądać . Nie takie...

« poprzedni dopis
 

jowi 23

Od: 05.02.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 2,

Dopisów: 122,


Nie tak miło to wszystko wyglądać. Nie takie miałam plany i marzenia… Miało być inaczej, miało być tak jak ja tego chciałam. Los wybrał mi inną drogę, drogę którą iść muszę. Pamiętam, kiedy to jeszcze w gimnazjum wyobrażałam sobie, jak to będzie, kiedy nareszcie będę w tej cholernej klasie maturalnej. Moje wyobrażenia były inne, od tego, co jest teraz. Miałam mieć fajną klasę, niestety nie wypaliło. Miałam być najlepsza z polskiego, biologii i woku. Najlepsza nie jestem. Miałam sobie dobrze radzić, radzę sobie średnio. Miałam mieć więcej czasu, czasu nie mam prawie wcale. Miałam mieć chłopaka, chłopaka na miejscu, przy sobie… Mam… 800km, od siebie… Miałam być szczęśliwa, a z tym szczęściem to u mnie też różnie bywa.

Ostatnio zauważyłam, że strasznie się zmieniam. Nie wiem dlaczego, być może dorastam, być może to zasługa Dawida, być może to zasługa choroby, a może szkoły i środowiska… Nie wiem czyja, wiem tylko, że zmieniam się i to bardzo… Dawniej wyśmiałabym związek na odległość, bardziej przejmowała się opinią innych, byłam chyba bardziej wrażliwa i delikatna. Dzisiaj postrzegam wszystko inaczej, bardziej dojrzale. Nie obchodzi mnie to, że ludzi mówią, że związek nie przetrwa, że za duża odległość i że mam sobie darować.

Mam plany na przyszłość, ale takie, które są w moim zasięgu, takie, które mogą się spełnić. Mam ambicje i zainteresowania, czy się to komuś podoba, czy nie, mało mnie to obchodzi. Co mi się nie podoba w tych moich zmianach? To, że dużo szybciej zaczynam się irytować i dużo więcej rzeczy mnie wnerwia, ale i z tym sobie kiedyś poradzę.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.