Nie taki zwykły kolega...

kama00

Od: 10.09.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 2,

Dopisów: 2,


Opis świata:

Wpadłam właśnie na dość ciekawy temat. Ja raczej nie będę pisać no chyba, że coś poprawię, albo ewentualnie dopiszę. Dobra to czas na opisanie o czym to ma być.

Pewna zwyczajna, jasnowłosa dziewczyna rozpoczęła naukę w gimnazjum. Nie miała tam żadnych znajomych i to było największym jej problemem. Było dość nieśmiała w stosunku do osób, których nie znała. Uwielbiła dużo mówić i opowiadać o wszystkim, niestety miała obawy, że nikt z nowej klasy jej nie zrozumie. I to nie było wszystko. Dziewczyna była przekonana, że ma banalną urodę, albo, że nawet jej nie ma w ogóle. Zawsze widziała wzrok swoich koleżanek z poprzedniej, napawany był nienawiścią i obrzydzeniem, ale też zazdrością czego dziewczyna nie widziała, albo po prostu nie umiała zauważyć.
Na pierwszej lekcji z wychowawczynią zdarzyło się coś zupełnie niespodziewanego. Matematyczka przesadziła wszystkie dziewczyny do chłopaków.

Wszystko zostawiam wam. Wymyślcie jakieś fajne imiona pasujące do postaci. Postarajcie się utrzymywać lekko smutnawą atmosferę z nutką romantyzmu. Proszę też o pisanie opowiadania w formie pamiętnika. I to chyba na tyle, powodzenia!