Czerwony Kapturek  zobacz opis świata »

Dopis 16:"Nie zadzwonię do niego , nie!" myślałam...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


"Nie zadzwonię do niego, nie!" - myślałam godzinę później trzymając w jednej ręce karteczkę, a w drugiej telefon z wybranym numerem. Zasnęłam. Nie wiem jak i kiedy, ale oczy mi się zamknęły i spałam sobie w pozycji kwiatu lotosu na leżąco. Zapewnie śmiesznie to wyglądało. Obudziłam się obolała i przestraszona.

- Gdzie jest ten pieroński numer telefonu? Gdzie... - zaczęłam szukać. Oczywiście złośliwość rzeczy martwych, bo jakby mogło być inaczej. I nagle zadzwonił telefon.

- Zakład pogrzebowy "Cycki" - warknęłam zdenerowowana.

- Proszę? - usłyszałam głos. Męski. Patrykowy chyba nawet!

- A skąd masz mój numer? - zapytałam podejrzliwie. Bo kurde co, on mi daje swój numer i on do mnie dzwoni. Przetarłam oczy.

- Wczoraj chyba ci się niechcący nacisnęło mój numer... - cholera! zasnęłam z telefonem! - i wiesz, że chrapiesz? - zaczął się śmiać, a ja wyłączyłam się. Bo kurde co! Po chwili zadzwoniłam i powiedziałam, że to był pies. Umówiliśmy się na deski, na wieczór. No to ruszyłam do sklepu kupić nowe, super, ekstra, czyste, zajekolorowe i zajeboskie spodnie. A bluza Patryka przyjemnie grzała mnie w ciałko.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.