Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 688:Nie zdałam . Świat się nie zawalił...

« poprzedni dopis
 

Cassie 64

Od: 11.01.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 181,


Nie zdałam. Świat się nie zawalił, a słońce nadal świeciło na niebie. Facet był niesympatyczny i miał okropny głos, którym wywiercał mi dziurę w głowie. Zestresowałam się i zawaliłam najprostszy z możliwych manewrów, nie wyjeżdżając nawet z placu. Obwiniać mogę jedynie siebie, bo gdybym się skupiła i nie zrobiła tego "szałoputnie", jak mawia moja babcia, miałabym szansę na kontynuowanie (a może nawet i zdanie egzaminu). Mogę też obwiniać moją koleżanką, z którą razem szłam (i która również zdawała), ponieważ całą drogę narzekała. Ostatecznie pokłóciłyśmy się i do egzaminu obydwie podeszłyśmy w nerwach. Gdy było już po wszystkim, rozpłakałam się i stwierdziłam, że chyba jestem idiotką. Po dwóch minutach mi przeszło i wzięłam się w garść. Wypiłam kubek gorącej czekolady z automatu (smakuje okropnie, gdy ma się okropny humor) i uspokoiłam się z lekka. Od razu wykupiłam nowy egzamin. Za miesiąc mam drugą szansę. Podejdę bardziej "na spokojnie" i oleję głupie gadanie kogokolwiek. Pociesza mnie myśl, że mało kto zdaje za pierwszym razem. Najgorzej jest oblać na czymś, czego było się pewnym.

Dobra, koniec roztkliwiania się nad sobą. Muszę napisać pracę z historii na czwartek. A jutro mam w szkole lekcje. Sensu stricto nie typowe leckje, ale fakultety. Mimo wszystko wstawanie o szóstej rano w sobotę to pewne przegięcie. Zachciało mi się historii na maturze, to teraz mam. Mimo wszystko uwielbiam ten przedmiot :)Pozdrawiam wszystkich,

KatarzynaP.S Oblany egzamin też trzeba oblać, dlatego po powrocie do domu wypiłam dwie szklanki nalewki malinowej mojej babci. Od razu poprawił mi się humor i miałam wrażenie, że góry mogę przenosić. Bo przecież, mimo wszystko, życie jest piękne.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Zauważyłam, że nadużywam w tekście określenia "mimo wszystko", ale to pewnie dlatego, że chce mi się spać.


Dobranoc ;*


Spoko, prawie nikt nie zdaje za pierwszym razem ;p Ale pocieszę Cię, że za drugim jest dużo większa szansa :D


Teraz już będę spokojniejsza :D


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.