Trójkąt Bermudzki.  zobacz opis świata »

Dopis 9: Nie...

« poprzedni dopis
 

rebel_girl 23

Od: 14.02.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 84,


- Nie wierzę w to - Ashton był w bojowym nastroju. Miał wrażenie, że to miejsce wydobywa z niego najgorsze cechy. - Skoro istnieje wejście do tej cholernej krainy, musi istnieć i wyjście. Może wcale nie wygląda ono tak, jak mówi Vegetta? Może to kłamstwo mające na celu pozbawienie nas nadziei? Dlaczego miałaby mówić prawdę?

- Jak dla mnie, to za dużo tych "może". - rzekła sucho kobieta. - Dam ci dobrą radę, przestań myśleć o ucieczce. W normalnym świecie człowiek nie potrafiłby sobie wyobrazić tego miejsca, więc nie potrafisz sobie wyobrazić co te potwory robią z uciekinierami. Witaj w piekle. Z piekła nie ma ucieczki.

Ashton nie miał siły rozmawiać z nieznajomą. W myślach próbował opracować jakiś plan. Musi współpracować, aby dowiedzieć się jak najwięcej o swych oprawcach.Sen czaił się w pobliżu, bez zgody wziął mężczyznę w posiadanie. Na ustach Ashton'a gościł uśmiech a jego usta układały się w słowo: Susie.***Obudził ją przepełniony bólem szaleńczy krzyk. Jakby na jedną osobę, spadły wszystkie troski świata. Charlotta ostrożnie wstała z łóżka. Złapała balkonik, który był jej nieodłącznym towarzyszem od czasu feralnego upadku i ruszyła w stronę pokoju wnuczki.

- Co się stało, kochanie - szepnęła, biorąc dziewczynkę w ramiona. - Dlaczego krzyczałaś?

- Babciu, tatuś siedzi i klatce - zaczęła Susie i jeszcze mocniej wtuliła się w ramiona kobiety. - Bardzo się boi.

- To tylko zły sen, pączuszku. - Staruszka zamyśliła się. Od paru dni Ashton nie dawał znaku życia, a kiedy o nim myślała, przepełniało ją przeczucie nadchodzącej katastrofy.

- Wcale, że nie. - Dziewczynka spojrzała na nią wojowniczo. - Musimy mu pomóc, zanim go zjedzą.

- Cóż to za dziwne myśli, nikt nie zje twojego taty. - Więc dlaczego po plecach przeszedł jej zimny dreszcz? - Chodź, dzisiaj będziesz spała ze mną.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

* w to[.]

* \"może\"[/.]

* wyobrazić[,] co

* chyba zamiast\"i\" miało być [w] klatce

Bardzo pomysłowe. Masz wielką wyobraźnię:) Bardzo mi się podoba dopis. Przeniesienie akcji, Susie, tajemnicza Charlotta. Wszystko ładnie nakreślone. Świetny wpis. Chylę czoła.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.