Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 659:Niedawno napisałem na jednym z portali...

« poprzedni dopis
 

uran 38

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 79,

Dopisów: 516,


Niedawno napisałem na jednym z portali, że po północy zdarzają mi się głupie pomysły i wtedy przed kompromitacją ratuje mnie łóżko. Tymczasem 28 lipca taki pomysł wystrzelił o 10 rano i zamieszał nie tylko moim życiem ale i całego serwisu.Usunąłem tę całą giełdę, bo nawet w wersji dobrowolnej miała wady prawne. Dodałem stopkę.Cieszę się, że są użytkownicy, którzy pozostali i wierzą, że jeden głupi pomysł nie świadczy jeszcze o całej działalnosci i intencjach.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Nie jest tak źle, dla nas się bardziej liczy dobra zabawa przy pisaniu, niż jakieś wpadki, które i tak są natychmiast korygowane.


Dzięki za ten normalny punkt widzenia. Mam wrażenie, że niektórym inicjatorom opowiadań się wydawało, że są ich autorami i mogą z tym wiele zrobić. A prawda jest strasznie pogmatwana i Piszmy.pl strasznie miesza w kwestii praw autorskich. Raz że zespołowo, a dwa że pod pseudonimem nie powiązanym z konkretną osobą. To wykorzystać zgodnie z prawem np. w publikacji papierowej jest naprawdę trudno. Ale giełda opowiadań to od samego początku był błąd. Może wystarczyłoby zabronić opowiadań dla zamkniętej grupy osób albo z wykluczeniami, co by nie blokowało rozwoju opowiadań, nawet bez inicjatora?


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.