Zatańczysz tak, jak Ci zagram!  zobacz opis świata »

Dopis 4: Niemiec? Zapytała lekko opierając...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


- Niemiec? - Zapytała lekko opierając łokcie na stole. Mężczyzna uśmiechnął się nieśmiało.

- Pradziadkowie byli Niemcami, ja urodziłem się już w Polsce - położył dłonie płasko na stole. Wyglądał jak przyczajona żaba.

- Przejdźmy do interesów - Renata wyprostowała się i uśmiechnęła łagodnie. Najpierw praca potem przyjemność. Mężczyzna skinął głową i wyciągnął z czarnej walizki perfumy. Były w ładnych szklanych butelkach i miały oryginalny zapach.

- Czego pan sobie życzy? - Renata złożyła ręce i oparła na nich głowę. W ten sposób patrzyła prosto na Januarego. Mężczyzna zmieszał się lekko i spojrzał przez okno. Odetchnął głęboko i zmrużył oczy.

- Chcę, aby perfumy dobrze się sprzedawały...

- To oczywiste, na kiedy mogę panu przynieść projekty? - Pochylili się ku sobie i uzgodnili szczegóły. January podpisał kontrakt i obiecał wpłacić połowę pieniędzy.

- Ja już idę - Renata uśmiechnęła się i lekko podniosła swe ciało z krzesła. "Raz dwa..." - Policzyła w myślach. Na trzy usłyszała oczekiwane słowa:

- Może teraz trochę prywatnie porozmawiamy? - Zgodziłaby się chętnie, ale zobaczyła, że w długich, lśniących włosach jest łupież.

- Jak oddam projekt to wtedy dobrze? - Uśmiechnęła się miło i zostawiła mężczyznę samego w restauracji. Postanowiła ten wieczór spędzić przed telewizorem oglądając jakąś komedię. Weszła do wypożyczalni i od razu zobaczyła zielone oczy, które...

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.