Nowe zasady PISZMY.PL  zobacz opis świata »

Dopis 2:No proszę . Wszystko ładnie ale . . . Jeśli o...

« poprzedni dopis
 

tygrysek74 113

Od: 03.05.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 12,

Dopisów: 287,


No proszę. Wszystko ładnie ale...

Jeśli o mnie chodzi, to czas przenoszenia opowiadania na giełdę nie powinien być uzależniony od tego czy właściciel się loguje przez kolejne 20 dni, ale z chwilą, gdy staje się ono zapomniane. Myślę, że to najbardziej uczciwe podejście do sprawy. Poza tym chciałbym usłyszeć w jaki sposób użytkownicy będą usuwani z portalu? O ile zrozumiałem: user nie loguje się przez 20 kolejnych dni to zostaje usunięty wraz całym bagażem osiągnięć i zapiskami. Druga możliwość to taka, że user obraża innych, lub jego zachowanie nie pozwala mu na bycie na tym portalu? Jeśli z drugą opcją bym się zgodził to już z tą pierwszą nie tak szybko. Wydaje mi się, że to jest krok w stronę „profesjonalizacji” portalu. Nie mam nic przeciwko. Jednak osoby, które by się nie logowały przez dłuższy czas (sam tak miewałem) nie powinny być usuwane z portalu, chyba, że o to poproszą administratora. Można by zrobić jakąś przechowalnię typu „zawieś konto” i to bez powiązywania z opowiadaniami. Konto i opowiadania usera traktowane niezależnie wg wspomnianych przeze mnie zasad.

Podsumowując:

1. Użytkownik może zostać usunięty z portalu za wulgarne i nieodpowiednie zachowanie, czy to na czacie, poczcie czy w opowiadaniach (dopisy) a jego opowiadania przechodzą na giełdę.

2. Użytkownik, który chce przebywać dłużej na urlopie może „zawiesić konto”, jego opowiadania są widoczne (można się dopisywać) lub są zapomniane i trafiają na giełdę.

3. Użytkownik chce opuścić piszmy. Albo zachowuje się tak jak w pkt.1 albo pisze do administratora. Jego opowiadania trafiają na giełdę, punkty ze sprzedaży przepadają na korzyść portalu.To tyle tak na gorąco. Może jeszcze mnie coś ruszy pozdrawiam ^_^

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.