Agata  zobacz opis świata »

Dopis 6:O MÓJ BOŻE! Muszę Ci coś powiedzieć...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


O MÓJ BOŻE!

Muszę Ci coś powiedzieć, coś co jest straszne, gorsze od Buki z Muminków! Tobie jako pierwszemu powiem, mój ty przyjacielu. Otóż… wiem skąd się biorą dzieci. Odkryłam to niczym Ameryka Kolomba. Kolombo to taki film co moi rodzice oglądają.

Ale wracajmy do dzieci – całe życie myślałam, że mama połyka ziarenko, że ono rośnie w brzuchu i jebudubu jest dziecko! Potem moje poglądy się przetentegowały i uważałam, że dzieci są ze skarpet, bo jak są małe to śmierdzą gównem i skarpetą. Taką skarpetą jaką Patryk miał na koloniach. Nosił jedną przez pół miesiąca, czyli trzy tygodnie. Masakra, ale śmierdziało.

Ale nie! Dzieci biorą się z faceta! Wyobraź sobie, że mają takie coś, nazywa się to penis/susiak/chuj albo pindziolek i oni to do mamusi wkładają, nie, nie do buzi, żeby to ziarenko przeszło tylko to moczu! Znaczy tam gdzie się sikanie robi. Nie kibel, głupi jesteś pamiętniczku? Przecież mówię o… narysuję ci… 8=> to jest siusikak, a to : @ dziurka u kobiety. I stąd się biorą dzieci! Ha, rozgryzłam zagadkę wszechświata. A wiem to bo wpisałam sobie w gągle „seks” i mi wyszło. SPRYTNA DUPA JESTEM, NIE?

A wiesz… pouczyłam się na historię. Umiem jedną datę – 1966 wtedy się Polska z Mieszkiem pobrała, a Dobrawa owce pasła wtedy i nie wiedziała.

A wiesz jaki jest mój ulubiony przedmiot? Bardzo lubię wos. To jest wiedza o społeczeństwie. Uczymy się o partiach, srartiach. Kaczkach i ich Pisach. Ciekawe to jest, mam dobre oceny, bo sobie czasami coś czytam na kibelku i się nauczę zawsze czegoś, hehe. Teraz np. odkryłam, że nasz prezyndenciorek-kaciorek ma brata! Najpierw zrozumiałam, że brat z bieliźniaka, a potem że bliźniak. Hehe.

Taki psikus. Jest już jedenasta, idę zmyć twarz, ubrać seksy-fleksi-wygibasy-piżameczkę i idę kimąć w wyrko. Akurat o drugiej zasnę.

CMOKAM CIĘ !!!A jutro będę myła szafkę Bartkowi i mam przygotowany taki strój, że regulamin przestrzega, ale trochę tak ten, to i ówdzie. Och, to już jutro! Cmokaczi-papaczki.16.12.2009 (druga w nocy)

W sumie to zapomniałam napisać, że sobie ogoliłam TAM włosy i mnie tak strasznie swędzi i mam korsty, że się kuźwa drapię.

Przyjemne, ale i boli.

Kutwa nie myta z łabędzia uszyta, szczypie!
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 8

Ta wieeeelka czysta przerwa jest celowa w dopisie? ;p


"ubrać seksy-fleksi-wygibasy-piżameczkę" - mega ;D


 


Piszcie, piszcie dziewczyny, bo odkrycia Agaty są coraz straszniejsze :D:D


tak specjalna :D


oooooooooooooooooooooooooooooŁAaaaahahahahhaha nie no odkrycie kolomba mnie powalilo! kaczki tez, a najbardziej golenie noo tam na dole ;D


*SPRYT[N]A DUPA

Pu! Kiedy ja przestanę się przez Ciebie śmiać? Te znaczki przypominające narządy rozrodcze są bombowe! I cała historia z WOSem... normalnie leżę i kwiczę :D
Sorrki za brak akapitów, ale nie umiem robić, jak Mariolka-Krejzolka!

Aha, żeby byłu BUUUM! A Buki z Muminków to ja się bałem kiedyś, wiesz? ^^

ja też się bałam... :P


No, ale później już nie, bo ona okazała się taka słodka. ^^ Jeżeli dojdzie do ekranizacji tego opowiadania, piszę się na rolę słodkiej idiotki - Agatki, pasuję do tej roli, prawda? :D

*k[/o]rosty

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.