SMOKI - galeria rysunków i opisów  zobacz opis świata »

Dopis 35:Obcy , krwiożercze...

« poprzedni dopis
 

safari 2

Od: 11.08.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 74,


Obcy, krwiożercze stworzenie stworzone na potrzeby filmu. To nic innego jak kosmiczny smok, który zabija i zabija (nie wiadomo dlaczego) i jest bardzo agresywny. Ma co najmniej 2m wysokości (w wyprostowanej pozie), posiada dłuuugi, giętki ogon, ostre zęby. Prawdopodobnie jest ślepy, choć tego nie wykluczam. Ma ręce i nogi prawie jak człowiek, z tą różnicą, że ma dodatkową parę mniejszych "rąk". Jest inteligentny i szybko się uczy. Jego głowa jest duuuża, a dokładnie wydłużona, a w jego zębatej paszczy kryje się język-potworek, który może być wystrzeliwany i pluć kwasem. Na grzbiecie obcego znajdują się długie wyrostki kostne. Jego ślina i krew są jak kwas siarkowy, bardzo żrące. Świetnie pływa (co widać na filmie) i wykorzystuje swój ogon jako napęd, a te wyrostki służą prawdopodobnie do sterowania kursem "gada". Jest bardzo szybki co też można zauważyć.

Rozmnaża się poprzez złożone przez Królową jaja, z których wykluwają się tzn. larwy, które tuż po wylęgu szukają gospodarza, by w niego "włożyć" jajo (dopadają ofiarę, wczepiają się w głowę i wkładają jajo przez gardło). Gdzieś po 24h może więcej (już nie pamiętam dokładnie po jakim czasie) wychodzi mały obcy, przy okazji rozrywając pierś swego gospodarza. Gdy się uwolni, to potem dojrzewa bardzo szybko i nie daje się jakoś zabić.

W tej postaci znajduje się to co najgorsze-ludzkie fobie, które stworzyły tego potwornego smoka. Więc uważać trzeba w kosmosie, bo nic nie wiadomo co się może wydarzyć.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.