Obóz

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Opis świata:

***Zapraszam wszystkich do obozu dla osób niepełnosprawnych. Obóz ma na celu integrację osób sprawnych fizycznie z osobami, które są fizycznie niepełnosprawne. Obóz obejmuje trzy budynki, w który mieszka około pięciuset obozowiczów. My jednak skupimy się na szóstce bohaterów.Chciałabym, żeby wśród nich dwójka była niepełnosprawna, oraz trójka idealnie sprawna. Chciałabym, żeby w opowiadaniu były przedstawione ich problemy, myśli i problemy. Nie będę tolerowała wpisów w których ewidentnie pokazany jest bohater, który jest piękny, dobry, mądry i idealny. Nie ma takich ludzi, więc nie będzie takich bohaterów w moim opowiadaniu.Bohaterowie:Miśka Kowalska – porusza się od roku na wózku inwalidzkim, szesnastolatka, nieufna w stosunku do innych ludzi, nie cierpi budzić litości.

Justyna Stachowicz - wysoka i ładna szesnastolatka. Przyjechała na obóz, by zawrzeć nowe przyjaźnie. Ma wiele fobii, jest nieco złośliwa.

Kuba Szóstak - siedemnaście lat, proteza nogi, zapalony motocyklista, dowcipniś.Atanazy Koral - przez kumpli nazywany "Nazy", siedemnastoletni chłopak, który ma wszystko, czego dusza zapragnie: bogatych rodziców, prawo jazdy i drogi samochód, równie cenny sprzęt, zarówno jeśli chodzi o komputer, jak i o jego własne ciało, bowiem hojnie został obdarzony przez Naturę. Często widzi na sobie spojrzenia innych dziewczyn, zerkających łakomie na jego rysujące się pod obcisłymi koszulkami mięśnie ramion, klatki piersiowej i brzucha oraz na silne i opalone nogi. Nie łechta go to, a raczej deprymuje. Jest dumny jak paw, uważa siebie za jakiegoś herosa, bohatera, idola mnóstwa osób. Ale, jak to jednak bywa, ma pewien wielki problem, z którego nikomu się nie zwierzał: jest gejem. I co z tego, że codziennie chodzi na siłownię, kort tenisowy czy basen, jeśli ani mięśniami, ani pieniędzmi nie zarobi na to, by zmienić swój charakter, swoją osobowość? Pod tym właśnie względem nie jest idealny, musi się kryć ze swoją tajemnicą, chociaż wszyscy sądzą, że jest bardzo przystojny i dawno już powinien znaleźć sobie "ekstra laskę".Krzysztof – typowy, zwykły, pospolity nastolatek – jak mówi o sobie. Jest trochę jak kameleon: czasami otwarty i przebojowy, a czasem cichy i zamknięty w sobie. Niektórzy mówią, że ma „humory, jak baba w ciąży”. Krzysiek usprawiedliwia ten fakt burzą hormonów i uważa, że to normalne w jego wieku.

Chłopak jest bardzo czuły i serdeczny, ale gdy chce jest stanowczy i... potrafi być naprawdę wredny.

Opis w pierwszej osobie liczby pojedynczej.

Na początku każdego wpisu proszę umieścić imię swojej postaci.

Dopisy:

1. MIŚKA Udało mi się wywalczyć...  28.08.2009 2 czytaj»
2. JUSTYNA Jakoś udało mi się...  28.08.2009 czytaj»
3. KUBA Och , szkoda , że przyjechałem autobusem...  28.08.2009 czytaj»
4. KRZYSZTOF No! Już wszystko rozpakowane...  29.08.2009 czytaj»
5. MIŚKA W pokoju byłam sama . Na szczęście...  29.08.2009 1 czytaj»
6. JUSTYNA Po nudnym apelu wracałam z Miśką...  26.09.2009 czytaj»