Psychologiczny misz-masz  zobacz opis świata »

Dopis 1: Obudziłam się z potężnym bólem głowy...

 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***Obudziłam się z potężnym bólem głowy. Przez chwilę się zastanawiałam czy znów popiłam tak, że zasnęłam na trawniku przed domem. Wyczułam ciepły piasek. Przestraszyłam się, że jakimś cudem jestem nad morzem. Wolno otworzyłam jedno oko. Słońce trafiło boleśnie w źrenicę. Wymacałam ręką okulary, które zawsze chowam do kieszeni spodni. Były. Ciągle mając zamknięte oczy przewróciłam się na brzuch, czując, że ziarenka piasku wbijają mi się w łokcie. Założyłam okulary i odważyłam się otworzyć oczy. Nie piłam dzień wcześniej, tego byłam pewna. Głowa bolała mnie bardzo, dotknęłam dłonią włosów i wyczułam zaschniętą krew pomieszaną z ziarenkami piasku. Wstałam wolno przeciągając się. Byłam na plaży, obok mnie wzburzone fale toczyły wściekle pianę. Po prawej stronie był las, a obok niego jakieś duże drewniane skrzynie. Zmrużyłam oczy, bo coś słabe te szkła mam. Zobaczyłam parę ciał, które leżały pod lasem. Ktoś właśnie wyszedł z krzków. Czułam się nieswojo, bałam się nowej sytuacji, a jednocześnie chciałam zobaczyć kim są tamci ludzie, co oni tutaj robią i dlaczego mnie nie wciągnęli bliżej lasu, przecież morze mogło mnie zmyć. A jeżeli to tubylcy i chcą mnie zjeść? "Zapewne by mnie już zjedli" - przeszyło mi przez myśl. Otrzepałam bluzkę z piachu i wolno idąc w ich kierunku zastanawiałam się skąd ja się wzięłam nad tym morzem do licha.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 7

Tego mi brakowało na piszmy! Świetny pomysł;D Wreszcie napiszmy coś o sobie, jacy jestesmy itp;] Za pomysł daję plusika, a nawet dwa!;P


cieszę się, że ci się podoba :) to teraz wpis :D


Pomysł przedni - tylko może dział rpg byłby odpowedniejszy?


Plus jak juz coś będe miała ;D


Pomysł bardzo fajny^^ Też lubię pisać o uczuciach> 1pkt na dobry początek;) Mam nadzieję, że opowiadanie się rozwinie! Ciekawie będzie to czytać;);)


hmmm, może faktycznie do rpg... < kmini >


Tak jak obiecałam ;)


 


OPIS


 


*na tym[,] co przeżywają


*sprawach[,] które


* okazuje się[,] kto jest liderem


*nad tym[,] co by się zrobiło


 


 


WPIS


 


*zastanawiałam[,] czy


* Wstałam wolno[,] przeciągając


* krz[a]ków


* zastanawiałam się[,] skąd


 


Plus za świetny pomysł :)


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.