Megan   zobacz opis świata »

Dopis 7:Oczywiście był przy niej Tom...

« poprzedni dopis
 

pakro 4

Od: 02.01.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 0,

Dopisów: 10,


Oczywiście był przy niej Tom, który czule rozmawiał z nią o małżeństwie, miłości oraz o Megan. To najbardziej zainteresowało dziewczynę, będącą zarazem szczęśliwą z nadchodzącego spotkania z Michaelem i smutną z tego powodu, iż matka całkowicie o niej zapomniała. Chciała wysłuchać, co mówi Tom, więc usiadła niezauważona za schodami.
- Ten bachor do niczego się nie nadaje - powiedział. - Och! Kochanie, czy nie sądzisz, że lepiej oddać ją do domu dziecka?
To rozzłościło Megan tak, że z chęcią wzięłaby duży kij i wygoniła nim ukochanego matki. Nie oparła się pokusie tylko dlatego, że pragnęła usłyszeć, co sądzi o tym jej mama.
- Nie wiem, Tom. Bardzo cię kocham, ale... - rzekła.
Wtedy kochanek rzucił się na nią i całował, ile tylko miał siły. Całowana była wniebowzięta. Myślała wtedy o pensji Toma. Bowiem pracował on jako redaktor naczelny w „Gazecie Regionalnej”, zarabiając sześć tysięcy złotych! To wystarczało na wszystkie drogie ubrania, jakie pragnęła mieć oraz na najdroższe kosmetyki. Natomiast odkładając przez dwanaście miesięcy po trzy tysiące złotych, mogłaby wyjechać do Egiptu na całe wakacje! Było to możliwe, ponieważ pracowała jako nauczycielka języka polskiego w jednym z lubelskich gimnazjów. Jej urlop zaczynał się więc wówczas, gdy uczniowie kończyli rok szkolny.
- Masz rację - odparła.
Wtedy wybiegła zrozpaczona i zdenerwowana Megan.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.