Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 291:Od tego poniedziałku zmienili mi plan lekcji...

« poprzedni dopis
 

safari 2

Od: 11.08.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 74,


Od tego poniedziałku zmienili mi plan lekcji. Kompletna makabra. Nie lubię takich zmian. Pogubiłam się w tym. Mam oddzielny plan lekcji (indywidualny) i częściowo chodzę z klasą. Aż trzy polskie w jeden dzień, jeden pod drugim (z klasą, ind. i znów z klasą) w poniedziałek.

Dzisiaj znów próbowałam sił na muzyce, ale spaprałam sprawę :-( Ale przynajmniej napisałam więcej niż poprzednio, gdyż wypisałam części cyklu sonatowego, ale miałam je jeszcze opisać. Spróbowałam, ale oczywiście nic z tego nie wyszło. Facet potem nie miał serca, by mi dać kolejnego buta i kazał mi się porządnie przygotować na przyszły tydzień. Na niektórych sprawdzianach jestem tak zdenerwowana, że zapominam różne ważne rzeczy, czego dowodem jest ów sprawdzian.

Moja psychika zaczyna porządnie szwankować i nie wiem co dalej z tym zrobić. Czasami mam ochotę się do kogoś przytulić by się uspokoić. ach...Codziennie zaglądam na tą stronę, ale brak mi pomysłu na pisanie. Ta szkoła do której chodzę, kompletnie sprała ze mnie moje pomysły. Chce pisać, ale nie umiem. Moja siora ma do tego smykałkę i wielu innych z tego serwisu. Tylko im pozazdrościć. Już od dawna myślałam, by siora pisała za mnie, a ja bym jej mówiła co ma być mniej więcej napisane i oczywiście dodałaby od siebie parę pomysłów na opowiadanie. Ja raczej nie umiem pisać, jak już wcześniej wspomniałam. Nie jestem dobra w języku polskim. Nie chcę siory wykorzystywać, ale chcę i proszę by mi pomogła. Najgorsze jest to, że nie mam żadnej mobilizacji, co raczej jest smutne :-( Jedynie, co może mi najlepiej wychodzić, to pisanie tego pamiętnika. Bo jak widać sporo już napisałam.

Od dłuższego czasu zastanawiałam się czy ktoś, to w ogóle czyta. Sporo jest tego.Dobra, wezmę się w garść i chwilowo przestanę użalać się nad sobą. ....
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.