Szpital -Piszmy-  zobacz opis świata »

Dopis 6:Odsłona pierwsza Czy istnieje miłość...

« poprzedni dopis
 

gebilis 64

Od: 25.08.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 7,

Dopisów: 276,


Odsłona pierwsza

Czy istnieje miłość między nauczycielką a uczniem? Chyba tak...Przypomniało mi się wydarzenie sprzed lat, tak ściśle związane z moją teraźniejszością. Było to wieki temu, on chodził do III trzeciej klasy ogólniaka, ona dostała tam swoją pierwszą pracę. Początkowo nic nie zapowiadało wielkiego hallo, które wstrząśnie miasteczkiem. Spotykali się na przerwach, albo nie, jednak w życiu już tak jest, że co nieuniknione znajdzie swój czas. Dzisiaj już nikt nie pamięta: kto kogo wciągnął w ślepe sidła miłości, on ją, czy ona jego. Po prostu stało się. Ich spotkania coraz dłuższe na szkolnym korytarzu zaczęły zwracać uwagę. Najpilniej obserwowała ich jego dziewczyna. Ale jak to w życiu bywa, uczucie zwycięża. Mimowolny trójkąt rozpadł się w dniu studniówki. Ona, na ten jedyny jego bal, przyszła z innym. On upiwszy się (zakazane na studniówce dla dzisiejszych abiturientów szkół - wtedy były inne czasy, lub okoliczności)zerwał ze swoją dziewczyną.

Teraz już nic nie stało im na przeszkodzie, ale jak się można było się spodziewać nie w tym przypadku. Teraz ona, gdy zrozumiała, że z uczucia nie uda sie jej wyplątać, powiedziała - nie. Jesteśmy razem, ale osobno. Ja jestem nauczycielką ty uczniem i niech tak zostanie.

c.d.n.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Skąd ja to znam...

Żyjemy w pruderyjnym świecie, ale im dalej tym lepiej, tylko trochę straszno jak własne dzieci będą takie do przodu, wtedy może zmienię zdanie i zechcę być pruderyjnym :P

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.