Zwierzyniec  zobacz opis świata »

Dopis 9: Okres wakacyjny jest idealny do połowu...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***

Okres wakacyjny jest idealny do połowu miłości.

I tak nad morzem piękne perły jakimi są kobiety, są rzucane przez wieprze - panów.

Samce za wszelką cenę podrywają i deklarują dozgonną miłość wybrance. Co mężczyzna to obyczaj, a co za tym idzie - inny sposób podrywania. I mogę powiedzieć, że facet to nie tylko świnia...Pierwsza grupa to pawie. Dumnie prezentują swoje zalety fizyczne, maskując niedoskonałości w wykształceniu. Pierwsi na parkiecie, pierwsi w konkursach. Ich pora na polowanie to noc, ponieważ chodzą spać z kurami. Niejedna kura później wyleje krokodyle łzy. Pawie zazwyczaj zdobywają kobietę na dwa dni, a potem zajmują się kolejną perełką.

Leniwce z kolei siedzą przy barze i wydają pieniądze na drinki. Takie grube ryby z nich. Uśmiechną się do kobiety i już ją mają. Bo niektóre perełki lecą na kasę. Leniwce nic nie robią, wszystkie kobiety lgną do nich. Zazwyczaj te biedne jak mysz kościelna...

Białym krukiem jest kobra. Mężczyzna obserwuje, poznaje kobietę, powoli i dogłębnie. Atak następuje z nienacka. Często podrywają brzydkie kaczątka, które niczego nie podejrzewając otwierają się. A potem zostają z kukułczym jajem w sobie.

Strusie to są takie farbowane lisy. Obiecują, kombinują, wywyższają się. Często atakują na pchlim targu, gdzie mogą schować głowę w piach, a raczej uciec w tłum.

Od obserwacji samców, aż mam kurze łapki. Konia z rzędem tej kobiecie, która odkryje jakie zwierzęce intencje ma jej przyszyły partner.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.