Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 605:Olcia jutro ma urodzinki . Siedemnaste...

« poprzedni dopis
 

Stokrotka 52

Od: 11.06.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 6,

Dopisów: 386,


Olcia jutro ma urodzinki. Siedemnaste. Zawsze wydawało mi się, że siedemnastka to taki fajny wiek, a zmiany nie czuję. Jest jak jest i tak samo było.

Wczoraj zrobiłam małą domówkę, przyszło trochę ludzi. Był tort, szampany i karaoke. Wszystkim się podobało, a przynajmniej tak mnie zapewniali.

Dostałam dużo prezentów, ale najbardziej cieszę się z czwartej części sagi "Zmierzchu", bo sama chciałam ją ostatnio kupić, ale mój portfel by tego nie przeżył. Dostałam też baaardzo seksowną bieliznę, która na nic mi się nie zda. Jak na razie. Czerwona, bardzo przezroczysta. Po prostu się uśmiałam. Ale było super, chętnie bym to powtórzyła.Teraz do środy szkoła, a później trzydniowa impreza pod ratuszem. Następny tydzień to licealia, głupawa impreza, na której każda klasa musi się przebrać i robić z siebie błaznów. Wzięłam się za organizację tego wszystkiego w swojej klasie, a połowa odpłaciła mi za to tym, że się nie angażuje, bo im się nie chce... I wiecie co? Mam ich gdzieś i sama przestanę się angażować. Ciekawe, jak sobie poradzą.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Olu:) Bądź sobą, bądź szczęśliwa!


Pozdrawiam:)


Dziękuję:)


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.