Inspiracje obrazkowe  zobacz opis świata »

Dopis 68: Ona: Zadzwonili do mnie o piątej rano...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***Ona:

Zadzwonili do mnie o piątej rano, że mają dla mnie pracę. Szybko się ubrałam i wyleciałam z domu jak głupia. Wbiegłam do studia i od razu na fotel. Makijaż, fryzura, opalenizna. Stałam się piękna, młodsza i szczuplejsza w ciągu dziesięciu mintu. Potem strój. Tylko jakaś szmata na dół. Znów będę musiała pokonać swój wstyd, znów będę musiała myśleć o czymś innym jak nie o moim ciele. Pracuję jako modelka, wciąż mi wstyd jak mam pokazać trochę więcej ciała. Siadamy na stołkach. I mamy się całować. Myślę tylko o moich piersiach. Są przecież takie małe... Ale on ma dziwny smak ust.On:

Właśnie skończyłem seks oralny z kurwą, kiedy zadzwonił telefon. Że zdjęcie do jakiejś reklamy. Zgodziłem się, bo kasa zawsze się przyda. Przyjechałem spóźniony, ale miałem tylko spodnie do ubrania, więc się uwinąłem. Krzesełka, światło, fotograf. I ona. Nieśmiała i skormna, nie pewna swojej kobiecości. Niechętnie pokazała piersi, potem wolno się pochyliła do mnie. Myślałem tylko o jej piersiach. Pocałowała mnie.Fotograf:

Nie miałem pomysłu na reklamę tego portalu randkowego. Nad ranem wpadł mi do głowy pomysł i oto - teraz robię zdjęcia. Kobieta jest do połowy ubrana. Piersi jej zalotnie świecą na ciemnym tle. Nie takie rzeczy fotografowałem..." Atut kobiety - piersi.

Atut mężczyzny - myślenie o nich.

Znajdzcie się na naszym portalu!"

A pod spodem zdjęcie.***http://ewiku.deviantart.com/art/Another-day-97352672
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.