Inspiracje obrazkowe  zobacz opis świata »

Dopis 153: Opis specjalnie dla Fire . Możliwe...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***Opis specjalnie dla Fire. Możliwe, że tylko Fire będzie wiedziała o co chodzi...***Dostałyśmy dwie pandy. Emo-Fire i Emo-Pudło cieszyły się jak dzieci. Dostały owe pandy od twojego twojego ojca.

Panda Emo-Fire była dziwna. Wszystko co Emo-Fire napisała, powiedziała, pomyślała, wymyśliła to owa panda zmieniała. W końcu Emo-Pudło zagroziło, że Emo-Fire dostanie minusa i cios żyletką po żyłach. Wówczas panda Emo-Fire skaplitulowała i powiedziała, że Emo-Fire ma talent.

Panda Emo-Pudła była jeszcze gorsza. Najpierw powiedziała Emo-Pudłu, że jest głupia i idiotka, ale Emo-Fire obroniła biedne Emo-Pudło. Potem panda mówiła, że Emo-Pudło ma talent, że nie ma talentu, a w końcu dała minusa, mimo, że obiecała plusa. Przeklęta panda!

Obie pandy - panda Emo-Fire i Emo-Pudła razem były niebezpieczne. Owe pandy chciały się bawić w dopisywanie historii. I tak oto Emo-Fire-and-Pudło dopisywało teksty. Krótkie, śmieszne, błyskotliwe i ciekawe.

Pandy nie mogły tego zrozumieć i zosały zabananowane. Czyli pojechały na tydzień na wakacje. Teraz Emo-Pudło-and-Fire czekają co im znów twój twój ojciec da.

Amen.***

http://scoolyardhero.deviantart.com/art/mirror-mirror-on-the-wall-96465699 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Puuudłoo!!!! :D :D :D


 


już jutro!!!! :) o tej porze!!! będziemy!!! MRAU!


 


i Twój twój ojciec nam nie przeszkodzi, och nie! :D


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.