Sennik  zobacz opis świata »

Dopis 77:Ostatnio często śni mi się III Wojna Światowa...

« poprzedni dopis
 

Perfekcyjna 59

Od: 04.02.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 328,


Ostatnio często śni mi się III Wojna Światowa. Nie jestem z tego zadowolona, ponieważ często miewam prorocze sny...

No więc tak, byłam w jakimś dziwnym mieście, wszystko było z kamienia, ale niby, jak to w snach, znajdowałam się w swojej własnej szkole. Ogłosili wojnę i zrobiła się panika. Wraz z przyjaciółmi ukryliśmy się w malutkim schronie pod ziemią, nasłuchując. Po chwili przeleciały nam nad głowami samoloty. W życiu nie byłam tak przerażona. I wtedy w jakimś interkomie usłyszeliśmy donośny, wystraszony głos:

-Proszę wszystkich o uwagę! Zbliża się Voldemort! Proszę uciekać gdzie się da!!! I to szybko, bo może być już za późno!!! Niech każdy ratuje siebie i przede wszystkim dzieci! INACZEJ WSZYSCY ZGINIEMY W TORTURACH !!!

Płakałam z całych sił. Wydaje się to dziecinne, ale w śnie myślałam, że nie wytrzymam.

Po paru minutach byliśmy już w ... świątyni. Nie pamiętam dokładnie jak wyglądała. Wiem jednak, że była cała moja klasa. Potem nadszedł Lord Voldemort. Wyglądał tak jak w filmie ,,Harry Potter i Czara Ognia". I w Zakonie Feniksa.

Gdy moja przyjaciółka Weronika zapytała się o coś, zabił ją jednym machnięciem różdżki. Jej chłopak zaczął wrzeszczeć i pochylił się nad jej ciałem. Voldemort rzucił na niego zaklęcie ,Cruciatus'. Patrzyłam ze łzami w oczach jak się męczy. Po chwili znów błysnęło zielone światło. Potwór zabił kolejną przyjaciółkę. Milczałam, choć moim ciałem wstrząsał szloch. Potem jakimś cudem się ukryłam. Płakałam przez dłuższy czas, słysząc co chwila przerażone wrzaski, szlochy i wybuchy min. Obudziłam się z bólem gardła i gorączką.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.