Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 319:Ostatnio interesuje się grami MMORPG ....

« poprzedni dopis
 

safari 2

Od: 11.08.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 74,


Ostatnio interesuje się grami MMORPG. Nie są takie trudne na jakie mogą wyglądać. Pare kliknięć, trochę czasu i po sprawie. Jestem zarejestrowana na paru stronach. Posiadam nawet podwójne konta. Wciągnęło mnie to za sprawą siory, która zaczęła od Rycerzy i Imperia.

Opiszę te strony:

Na Imperia rozwija się swoją wiochę ekonomicznie i militarnie (jak kto chce). Można zawrzeć z kimś sojusz, zaatakować go lub jeszcze pare innych opcji.Rycerze i Battle Knight, to gry w których rozwija się swoją postać poprzez wykonane misje, walki itp. Sporo kasy (złota) można zarobić. Posiadłość się rozbuduje, podszkoli w paru umiejętnościach swoją postać, zakupić ekwipunek itp.... W grach Monster Game i Bite Fight jest podobnie tylko różnica polega na tym, że walczą między sobą dwie rasy (wampiry i wilkołaki). Można swoją postać wysłać na polowanie (zależnie jaką ma się postać wysyła się ją na inną postać przeciwnej rasy) lub na ludzi. Zdobywa się oczywiście za to kasę.

A dla kogoś kto niezbyt lubi takie rzeczy, polecam hodowlę (dla tych co lubią smoki). Gra Smoki Nightwood, to prosta gra, w której opiekujesz się i wychowujesz własnego smoka. Możesz mieć ich aż pięć. Jest aż siedemnaście żywiołów, a co najmniej dziesięć z nich jest ogólnodostępne. Jest co wybierać. Oto wszystkie żywioły: Ciało, Czas ,Dusza, Eter, Kryształ, Magia, Magma, Metal, Natura, Noc, Ogień, Powietrze, Śmierć, Światło, Umysł, Woda, Ziemia. Gra posiada ładną grafikę i jest sympatyczna.

Od niedawna bawię się w te gry i stałam się niezłą maniaczką skoro posiadam kilka podwójnych kont. Bardzo polecam i pozdrawiam nowicjuszy XDP.S.Gdyby ktoś się zainteresował i chciał wejść na te strony, to ma podane nazwy, które może wpisać w Google i poszukać.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Swego czasu namiętnie gralem w doh.pl

Z tym, że tam nie wystarczy poklikać. Zresztą, zamiast nabijać poziom i doświadczenie, namiętnie snulem historie, wespól z innymi grzczami, w \"karczmie\". Z Bialą Smoczycą tatsu, HordHawkiem Krraig\'iem, Selie i innymi. Szkoda, że czasu zabraklo, by nadal grać...

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.